gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Genotip ne demek anlamı nedir ?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Genopitip nedir ne demektir bunu daha önce hiç duydunuz mu araştırdım ama bir sonuca ulaşamadım yardım lütfeeeeeen.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Genotip ne demek anlamı nedir ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ahde Vefa ne demektir anlamı nedir

Ahde Vefa ne demektir anlamı nedir

Ahde Vefa Hz.Ömer arkadaşlarıyla sohbet ederken, huzura üç genç girerler, derlerki -Ey halife bu aramızdaki arkadaş bizim babamızı öldürdü ne gerekiyorsa lütfen yerine getirin. Bu söz üzerine Hz.Ömer suçlanan gence dönerek: -Söyledikleri doğrumu diye sorar. Suçlanan genç derki evet doğru bu söz üzerine Hz Ömer: -Anlat bakalım nasıl oldu diye sorar. Bunun üzerine genç anlatmaya başlar,derki...
  2. Geçici personel ne demektir ? Anlamı nedir

Geçici personel ne demektir ? Anlamı nedir

Geçici personeli nedir ne demektir, geçici personelin tanımını bana anlatmanız mümkün mü, bağzı yerlere başvuru yaptığımda bana geçici personel alıyoruz diyorlar. tşk.
  3. Empas ne demek anlamı tam olarak nedir ?

Empas ne demek anlamı tam olarak nedir ?

Arkadaşlarım tam olarak bu empas ne demektir anlamı manası nedir bilgi var mı teşekkürler.
  4. Genotip ve Fenotip Ne Demektir?

Genotip ve Fenotip Ne Demektir?

genotip fenotip nedir ne demektir özellikleri işlevi nedir açıklaması ile ilgili bilgiler burada melekler Genotip,anne ve babadan çocuğa geçen özelliklerin tümüne verilen addır melekler. :) Genotipin basitçe tanımı budur.Yani ,cinsiyet,kan grubu,göz rengi,saç rengi,huy ,zeka sınırı ve bazı kalıtımsal hastalıklar genotip sayesinde çocuğa geçer.Aşağıda ki makalede genotip ve fenotip hakkında...
  5. Kurban Ne Demektir? Kelime Anlamı Nedir?

Kurban Ne Demektir? Kelime Anlamı Nedir?

kurbanın kelime anlamı, kurban ne anlama geliyor, kurban nedir Dinimiz de yer alan kurbanın kelime anlamı hakkın da bilgi sahibi olmak isteyenler için gereken bilgileri sizler için paylaşıyoruz. Yüce Allah"ın rahmetine yaklaşmak için belirli zamanlarda ibadet niyetiyle kesilen özel hayvandır. Allah rızası için kesilen kurbana „Udhiye“, bunu kesmeye ise „Tazhiye“ denilir.Kurban...

Sayfayı Paylaş