gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Gerçek Bir Yengeç Burcumusunuz?

Konu, 'Yengeç Burcu' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

yengeç erkeği küserse Yengeç burcuysanız yani güneş Yengeç burcundayken doğduysanız, bu test sorularına cevap vererek gerçek bir Yengeç olup olmadığınızı anlayabilirsiniz. Yükselen burcunuz Yengeç ise bu testi siz de yapmalısınız.
    1- Yengeç burcu insanı deyince ilk akla gelen sabırdır. Siz de sabırlı mısınız?
    2- Evinizden ayrı kaldığınızda ailenizin başına kötü birşeyleri gelmesinden korkar mısınız?
    3- Seyahate çıkmadan önce aileniz için günlerce yetecek kadar yemek hazırlar mısınız?
    4- Bulutsuz bir gökyüzünde Ay’ın belirmesi sizi çok mu etkiler?
    5- Ay’ın değişen konumları sizin duygularınızın değişmesinde fazla etkili olur mu?
    6- Sizler sadece yuvanızdakileri mi kıskanırsınız?
    7- Hislerinizi büyük bir kıskançlıkla mı gizlersiniz?
    8- Hislerinizi açıklarsanız sizi kıracaklarından mı korkuyorsunuz?
    9- Zaman zaman karamsar zaman zaman da iyimser mi oluyorsunuz?
    10- Çok çabuk alınıp, küser misiniz?
    11- Bekar da olsanız ailenizle birlikte oturmayı mı tercih ediyorsunuz?
    12- Antikalara, eski eşyalara meraklı mısınız?
    13- Biriktirme huyunuz diğer insanlara göre daha fazla mıdır?
    14- Paranızı kendiniz için bile harcamaz, saklamayı mı uygun bulursunuz?
    15- Sofranızda daima lezzetli yemekler mi bulunur?

Cevaplarınızın Çoğu EVET ise:
    Siz tam anlamıyla bir Yengeç’siniz. Bu burcun tüm özelliklerini kendinizde toplamışsınız. Duyguları çok güçlü, yumuşak, iyi niyetli, sevgi değer bir insansınız. Sizde para çabuk ürer ve artar. Maddi güven sizin için önemlidir. Fakat sevgi herşeyden önemlidir. Çok iyi, dürüst, güzel yönleri olan, mutluluğa hak kazanmış bir tipsiniz.

Cevaplarınızın çoğu HAYIR ise;
    Yengeç burcunda doğmuş olabilirsiniz. Fakat sizde bu burcun çok az özellikleri bulunuyor. Belki de Toprak ve Hava grubundaki bir burçtan güçlü bir etki almış olmanız mümkün. Duygularınızı kontrol edebiliyor ve onları açıklamada sakınca görmüyorsunuz. Belki çok fazla alınma, küsme huyunuz da yok. Isterseniz diğer burçlarda da kendinizi arayabilirsiniz.

2. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Gerçek Bir Yengeç Burcumusunuz?
    pasim ellerine sağlık canım yükselenimi bilmiyorum ama yengeç burcunun özelliklerini taşıyorum :) ben gerçek bi yengeçim :puha:

3. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0

ellerine sağlık pasim bende yengeç burcuyum ve hemen hemen bütün özelliğini taşıyorum:)

4. _Gül_

_Gül_ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

bende yengeç burcuyum ve özelliklerinide taşıyorum

5. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83
    9- Zaman zaman karamsar zaman zaman da iyimser mi oluyorsunuz?

Evettt:=)

6. FiRaRi_MeLeK

FiRaRi_MeLeK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    201
    Ödül Puanları:
    63
    insanların CENNET benim CEHENNEM dediğim yerde...
    doğru ben bir yengeçmişim..teşekkürlr pasi adminim:D

7. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    o burca aitm :D

8. seerose

seerose Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    61
    Ödül Puanları:
    48
    Bende ben de gercek bir yengecim,ne kadar dogru seyler yaziyor.

9. BİTTERİM

BİTTERİM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Cevaplarınızın Çoğu EVET ise:
    Siz tam anlamıyla bir Yengeç’siniz. Bu burcun tüm özelliklerini kendinizde toplamışsınız. Duyguları çok güçlü, yumuşak, iyi niyetli, sevgi değer bir insansınız. Sizde para çabuk ürer ve artar. Maddi güven sizin için önemlidir. Fakat sevgi herşeyden önemlidir. Çok iyi, dürüst, güzel yönleri olan, mutluluğa hak kazanmış bir tipsiniz.

bende gerçek bir yengeç burcuyum zaten:) bu testle tastiklenmiş oldu...:)ama bu yaşıma kadar pek mutlu anlarımın olduğu söylenemez ama inş ilerde mutluluğa bende ulaşırım (Amin):)

10. juju

juju Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    0
    bende yengecim hemde yükselenimde yengec yani tam bir yengec çogu özelliklerini taşıyorum
    :yahoo:yan yan gidiyorum

Gerçek Bir Yengeç Burcumusunuz? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gerçek Bir Akrep Burcumusunuz?

Gerçek Bir Akrep Burcumusunuz?

nasıl bir akrepsiniz Akrep burcuysanız yani güneş Akrep burcundayken doğduysanız, bu test sorularına cevap vererek gerçek bir Akrep olup olmadığınızı anlayabilirsiniz. Yükselen burcunuz Akrep ise bu testi siz de yapmalısınız. 1- Herkese güvenemediğinizi biliyor musunuz? 2- Arkadaşları benimseme huyunuz var mı? 3- Zaman zaman dostları kıskanır mısınız? 4- Aşkta çok kıskanç olduğunuz doğru mu?...
  2. Gerçekten Bir İkizler Burcumusunuz?

Gerçekten Bir İkizler Burcumusunuz?

İkizler burcuysanız yani güneş İkizler burcundayken doğduysanız, bu test sorularına cevap vererek gerçek bir İkizler olup olmadığınızı anlayabilirsiniz. Yükselen burcunuz İkizler ise bu testi siz de yapmalısınız. 1- Okulda uslu ve disiplinli bir öğrenci miydiniz? 2- Yalnız başınıza çalışmak sizi sıkar mı? 3- Bencillik ve kıskançlık size yabancı mı gelir? 4- Gülmeyi ve güldürmeyi çok sever...
  3. Ay Burcunda Yengeç

Ay Burcunda Yengeç

ay burcu yengeç olan erkek ay burcu yengeç olan kadın AY BURCUNUZU ÖĞRENMEK İÇİN TIKLAYIN Bir Çocuk Olarak : Yavru kuş. Duyarlı,utangaç,çocuksu,hayalci. Sıcak bir yuvaya, korunmaya ve yaşamın katı gerçekleri karşısında güvenceye ihtiyacı vardır. Bir düşler ve fanteziler dünyasına sığınmaktan hoşlanır. Aile duygusu çok güçlüdür. Çocukluğunu genellikle bir cennet olarak düşünür. Daima bir...
  4. Burç yorumları- Yengeç 2012

Burç yorumları- Yengeç 2012

Burçların 2012 yorumlarına devam ediyoruz Melekler. şimdi Yengeç burcunu neler bekliyomuş 2012 de görelim:D Yengeçler için şimdi önemli bir zaman zaten Plüton sizi zorluyor. Tutku ihtiras ve radikal değişiklikler yapmak için büyük arzular uyanmış bulunuyor ve kendi kendinizle başa çıkabilmeniz tabii ki böyle bir süreç içinde pek kolay değil. Ancak Jüpiter'in desteği sizin yanınızda. Saygın...
  5. Bir yengeç erkeğine aşkımı itiraf ettim. Yengeç burcunu tanıyanlar lütfen yardım edin

Bir yengeç erkeğine aşkımı itiraf ettim. Yengeç burcunu tanıyanlar lütfen yardım edin

Merhaba arkadaşlar, ben eski sınıf arkadaşıma aşkımı itiraf ettim. Bunu sanal ortamda Facebook ta söyledim ona. Bir yengeç erkeği kendisi. Tabi yıllar sonra birdenbire Fb'ta onu bulup aşkımı itiraf edince şoka uğradı. Onu görmek istediğimi söyledim ve cidden kabul etti buluşmayı. Eski okul zamanlarindan konuştuk bulusmamizda. Ben utandım yüzüne bakamadım bile. Oda bunun farkına vardı. Çok...

Sayfayı Paylaş