Geri çekilme yöntemi ile hamile kalma riski kaçtır hamile kalınırmı?

Konu, 'Hamilemiyim Sorular Cevaplar' kısmında bul tarafından paylaşıldı.

1. bul

bul Yeni Üye

Geri çekilem yöntemi ile hamile kalınırmı kalma riski yüzde kaçtır arkadaşlar

2. narçiçeğimm

narçiçeğimm Daimi Üye

Evet kalınır kendimden biliyorum

3. bul

bul Yeni Üye

ne kadar zaman korudu hemenmi hamile kaldın canım.yoksa 1 2 sene koruma sağaladımı

Geri çekilme yöntemi ile hamile kalma riski kaçtır hamile kalınırmı? konusuna benzer içeriklerimiz
  1. AtEş ÖLÇme YÖNtEmİ ile HAMİLE kalma

ateş ölçme yöntemi yumurta çatladıktan sonra hamile kalınırmı ateş ölçme yöntemi ile hamile kalanlar yumurtlama döneminde yumurtlama olmazsa adet olurmu Merhabalar hanımlar.... bayan vücütları belirli dönemlerde ısı artışı yada azalışı göstermektedir.... adet dönemi yumurtlama dönemi ve yumurta çatlaması da bunlardan biridir.... adet döneminde vücut ısısının düşmesi yumurtlama olduğunda vücut...
  2. sürtünme yolu ile ilişkide hamile kalma riski nedir?

Kızlar sitenize kayıtlı değilim şöyle bi sorunum var. Erkek arkadaşımla sürtünme ile birlikte olduk hamile kalma olasılığı nedir, yani sürtünerek te hamile kalma olasılığı varmı. Lütfen Yardımcı olun. Adetime daha 5 gün var ama ben korkuyorum napacam ya hamileysem :S
  3. Arkadaşalr lütfen cevap geri çekilme ile hamile kalınırmı

Geri çekilme ne kadar zaman korur hamile kalınırmı
  4. Doğum kontrol hapı ile hamile kalınırmı?

Doğum kontrol hapı doğum kontrol hapı yan etkileri Merhaba kızlar hap kullandığı halde hamile kalan varmı ? Haplar düzenli alındığında, unutulmadığında ve yeni kutuya vaktinde başlandığında başarı oranı yüzde 99'u bulur. Fakat haplar unutulursa, düzensiz kullanılırsa bu oran %90'lara kadar düşebilir.
  5. Geri çekilme yöntemiyle hamile kalınırmı?

geri çekilme yöntemi nedir,geri çekilme yöntemi gebelikten korurmu,geri çekilme yöntemiyle hamile kalanlar,geri çekilme yöntemi ve gebelik hakkında bilgiler Geri çekme yönteminin kontrolü erkeklerdedir. Güvenilir olması; erkeğin kontrollü olması, cinsel ilişkideki tecrübesi yani penis vajinanın içindeyken boşalmamasına bağlı olmaktadır. Erkek için de bu yöntem zordur. Çünkü boşalma...

Sayfayı Paylaş

Meleklermekani.Com misafirleri bu sayfayı şunları arayarak geldiler :

1. geri çekilme yöntemiyle hamile kalanlar