Geri çekilme yöntemi ile hamile kalma riski kaçtır hamile kalınırmı?

Konu, 'Hamilemiyim Sorular Cevaplar' kısmında bul tarafından paylaşıldı.

1. bul

bul Yeni Üye

Geri çekilem yöntemi ile hamile kalınırmı kalma riski yüzde kaçtır arkadaşlar

2. narçiçeğimm

narçiçeğimm Daimi Üye

Evet kalınır kendimden biliyorum

3. bul

bul Yeni Üye

ne kadar zaman korudu hemenmi hamile kaldın canım.yoksa 1 2 sene koruma sağaladımı

Geri çekilme yöntemi ile hamile kalma riski kaçtır hamile kalınırmı? konusuna benzer içeriklerimiz
  1. AtEş ÖLÇme YÖNtEmİ ile HAMİLE kalma

ateş ölçme yöntemi yumurta çatladıktan sonra hamile kalınırmı ateş ölçme yöntemi ile hamile kalanlar yumurtlama döneminde yumurtlama olmazsa adet olurmu Merhabalar hanımlar.... bayan vücütları belirli dönemlerde ısı artışı yada azalışı göstermektedir.... adet dönemi yumurtlama dönemi ve yumurta çatlaması da bunlardan biridir.... adet döneminde vücut ısısının düşmesi yumurtlama olduğunda vücut...
  2. Hamile kalanlar hangi yöntemlerle hamile kaldınız hamile kalamayanlara yardım etsin

gebe kalamayanlara yapılan testler selam arkadaşlar nasıl hamile kaldınız doğalmı tedavimi kürlerlemi ne uyguladınız hamile kaldınız ay hamile kalamayan arkadaşlara yardımcı olursanız sevinirim
  3. sürtünme yolu ile ilişkide hamile kalma riski nedir?

Kızlar sitenize kayıtlı değilim şöyle bi sorunum var. Erkek arkadaşımla sürtünme ile birlikte olduk hamile kalma olasılığı nedir, yani sürtünerek te hamile kalma olasılığı varmı. Lütfen Yardımcı olun. Adetime daha 5 gün var ama ben korkuyorum napacam ya hamileysem :S
  4. Arkadaşalr lütfen cevap geri çekilme ile hamile kalınırmı

Geri çekilme ne kadar zaman korur hamile kalınırmı
  5. Geri Çekilme Yöntemi Hamilelikten Korurmu?

geri çekilme yöntemi nedir,geri çekilme yöntemi gebelikten korurmu,geri çekilme yöntemi hamilelikten korurmu,geri çekilme yöntemi hakkında bilgiler [ATTACH] Dışarı boşalma nedir? Dışarı boşalma veya tıp dilinde “coitus interruptus” denilen yöntem özellikle genç çiftler arasında çok emniyetli bir yöntem olmamasına rağmen hala sıklıkla kullanılan bir yöntemdir. Geri çekme yöntemi olarak da...
  6. Geri çekilme yöntemiyle hamile kalınırmı?

geri çekilme yöntemi nedir,geri çekilme yöntemi gebelikten korurmu,geri çekilme yöntemiyle hamile kalanlar,geri çekilme yöntemi ve gebelik hakkında bilgiler Geri çekme yönteminin kontrolü erkeklerdedir. Güvenilir olması; erkeğin kontrollü olması, cinsel ilişkideki tecrübesi yani penis vajinanın içindeyken boşalmamasına bağlı olmaktadır. Erkek için de bu yöntem zordur. Çünkü boşalma...
  7. Tam birliktelik olmadan hamile kalınırmı?

ilişkiye girmeden hamile kalınırmı,sürtünme olmadan hamile kalınırmı,tam birleşme olmadan hamile kalmak mümkünmü,ilişkiye girmeden hamilelik hakkında bilgiler Bir çok kadının korktugu bir olay da tam cinsel birleşme olmadan hamile kalınırmı korkusu aslında her kadın gereken tetbirleri aldıktan sonra korkacak bir şey olmadıklarını kendıleri bile anlayacaklar şöyleki Kadının bakire olması...
  8. Nasıl hamile kalınır, hamile kalma yöntemleri Gebelik

Nasıl hamile kalınır lütfen biriniz bana tam anlamı ile hamile kalma yöntemleri gebelik hakkında detaylı olarak bilgiler yazabilir mi bu arada ne kadar manidar ben bu soruyu size sorar iken doğrulama sorusunda hamilemiyim yaz diyordu ayyyy çok sevindim ya ben inşallah bende bi gün hamile kalabilirim.
  9. ters ilişkiyle hamile kalınırmı?

anal ilişki nedir,anal ilişkiyle hamile kalan varmı,anal ilişkiye girdim hamile kalırmıyım,anal ilişki ve hamilelik hakkında bilgiler Anal ilişki ( arkadan ilişki ) en sık sorulan sorulardan biridir. Genellikle anal ilişki genç çiftlerin bakireliklerinin bozulmamasını sağlamak için kullandıkları bir ilişki yoludur. Anal ilişki; penisin vajinaya değil yani makata sokulmasında denir. Bu herkes...
  10. Karın çektirmeyle hamile kalınırmı?

Çocuk sahibi olmayan bir çok bayan ilginç geleneneksel yöntemlere başvurarak gaba kalmayı planlıyor.Süt buharında oturma,bel çektirme,göbek kaldırma,bitkisel karışımların buharında oturma,kaynatılmış saman buharında oturma,göbeğe bardak atma vb. yöntemler.Modern tıptaki hızlı gelişmelere rağmen geleneksel sağlık uygulamalarının günümüzde halen kullanılıyor ve çok yaygın bir uygulama.Sevgili...

Sayfayı Paylaş

Meleklermekani.Com misafirleri bu sayfayı şunları arayarak geldiler :

1. geri çekme yöntemi ile hamile kalanlar