gebe
  1. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38

Geyik ötesi yazılar :D

Konu, 'Siz Geyikmisinz?:))' kısmında KızılÖtesi tarafından paylaşıldı.

eli olmayan babaya ne denir? noel baba
    seni hasan sordu,
    hangi hasan?
    florhasan

seni cem sordu,
    hangi cem?
    sivilcem
    :zuha:

kim terlemez...? "NOTER"

Adamın biri varmış ikinci önem kurtarmış

Adamın biri cin miş 2. si Tonik :D

Adamın biri ''uç''muş diğeri 07 :D :zuha:

hadi bakalımm sizde yazınnn

2. Monera

Monera Forum Okuru

Cevap: Geyik ötesi yazılar :D
    paylaşım için saol:D +rep

3. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Geyik ötesi yazılar :D

damın bırı atletmıs karısda don:den bılınkıs:ensınır soz:D

paylasım için saol

4. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

esra

seni rahim sordu hangi rahim ? bismillahirrahmanirrahim :)

Geyik ötesi yazılar :D konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Geyik Boynuzu

Geyik Boynuzu

geyik boynuzu tozu falda geyik boynuzunun faydaları boynuzu faydaları falda GEYİK BOYNUZU Rivâyet edilir ki: Hasan Sezâî Efendi zamânında, Edirne'de, kötü yola düşmüş bir kadın vardı. Bir zaman bu kadın hâlisâne olarak tövbe edip, eski hâlinden vazgeçti. Sâlih ameller işlemeye başladı. Fakat, uygunsuz kimseler tarafından tedirgin ediliyor, rahat bırakılmıyordu. Bu kadın Hasan Sezâî'ye...
  2. geyik

geyik

Kadının geyik görmesi çok sevimli ve güzel evlada, Geyik ve yavrusu mala, borçtan kurtulmaya, bekar için evlenmeye, Başının geyik başı olduğunu görmek reis ve yöneticiliğe delalet eder.Geyik görmek, çok güzel bir rüya olarak yorumlanır. Genç bir erkek görmüşse, kendisini mutlu edecek bir maceraya atılacağını; memur ise terfi edeceğini; genç bir kız için arzularının gerçekleşeceğine işarettir....
  3. hüdaverdi geyikleri

hüdaverdi geyikleri

- ali bey amca + efendim - sana niye ali bey amca diyolar ali bey amca + sen sorasın diye - peki niye bana hüdaverdi diyolar ali bey amca + ne bileyim oğlum ben - hüda mı veriyorum ben ali bey amca hem hüda ne demek ki + ya sabır… - ali bey amca + heee - lahmacun istemiştin ya + eee - bulamadım bende macun aldım :ehmm: - ali bey amca + efendim - ali bey amca + efendim - ali...
  4. Hareketli Geyikler

Hareketli Geyikler

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  5. gezegen geyikleri

gezegen geyikleri

merkür: ya bi s. git ya popomu yaktın güneş: lan ip. sana bi koyarım çıkarsın sistemden dötün donar mars: kaç kere dedim bu iş olmaz bırak peşimi diye neptün: ya benim olursun ya kara deliğin dünya: bırakın kızı nen jüpiter: sen sen ufaklık gel bakim buraya uranüs: buyur abi bi mesele mi var jüpiter: güneş dingili tutuldu artık sistemin sefiri benim haraçları ben topluyorum bundan...

Sayfayı Paylaş