Gidiyorum :(

RefRa

Daimi Üye
Üye
Gidiyorum :(
Bilenleriniz vardır babanem ameliyat olcaktı kalbinden işte o gün geldi çattı :(
Yarın sabah giriyo ameliyata bende gidicem bu gece saat 2:30 sularında Ankara yolcusuyum...
Ankarada olduğum sürece giremem nete Hakkınızı helal edin
Kendinize çok ama çok iyi bakın. Dualarınızı eksik etmeyin şimdiden eden etmeyen herkesten Allah razı olsun...
Hepinizi öpüyorum kocaman :kiss:
Neyse bu gergin anları küçük bi espiriyle esnetiyim bi kaç gün kurtuluyosunuz RefRa'dan keyfiniz bakın, biraz dinlenin :)
Neyse Tekrardan görüşmek dileğiyle hepiniz kocaman öpüldünüz :kiss:

umarım ameliyat başarılı geçer bitanem.. Allah babanene sağlıklı uzun ömür versin sende sağ sağlim git gel canım..

Seni özlicez :kiss:

Allah yardımcınız olsun, şifasını esirgemesin inş... Umarım hayırlı haberlerle gelirsin Refra...

hayırlı yolculuklar canım benim babaannenede acil şifalar diliyorum insallah güzel geçer ameliyatı
ankaraya gitmişken canım abime de selam götür olur mu :D:D

bilenleriniz vardır babanem ameliyat olcaktı kalbinden işte o gün geldi çattı :(
yarın sabah giriyo ameliyata bende gidicem bu gece saat 2:30 sularında ankara yolcusuyum...
Ankarada olduğum sürece giremem nete hakkınızı helal edin
kendinize çok ama çok iyi bakın. Dualarınızı eksik etmeyin şimdiden eden etmeyen herkesten allah razı olsun...
Hepinizi öpüyorum kocaman :kiss:
Neyse bu gergin anları küçük bi espiriyle esnetiyim bi kaç gün kurtuluyosunuz refra'dan keyfiniz bakın, biraz dinlenin :)
neyse tekrardan görüşmek dileğiyle hepiniz kocaman öpüldünüz :kiss:

gecmıs olsun allah yardımcınız olsun ve babana allah acıl sıfalar versın...(amın)

Canım umarım ameliyatı başarılı geçer bir an önce sağlığına kavuşur babaannen Allah hayırlı şifalar versin

Geri