gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

göbekten transfer yapılan tedavi hangisi?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

benim bir sorum var duyduğuma göre göbekten tüp bebek gibi yapılan bir yöntem varmış sadece işlemde farklılık göbekten açılan yerden transfer yapılıyormuş internette nereye yazdıysam cevap alamadım sizin bir bilginiz var mı bu konuda?

2. BeyazMelek

BeyazMelek Super Moderator

Beğenilen Mesajlar:
    325
    Ödül Puanları:
    63
göbekten transfer yapılan tedavi hangisi? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. göbek

göbek

Kişinin anne ve babasına, hanımına, cüzdanına ve mesleğine; Göbekte görülen çirkin bir durum, yukarıda sayılan şeylerdeki olumsuzluklara, Hastanın göbeğinin açılması vefatına, Göbek sevenç ve neşeye, Göbeğini açılmış görmek mal ve para harcamaya, Gurbettte göbek görmek vatanına dönmeye delalet eder.Kocaman şişman bir göbek; ciddi sağlık sorunlarına ; güzel sağlıklı göbek iş yaşamındaki...
  2. Tedavi

Tedavi

Rüyada bir hastaliginizdan dolayi hastanede veya bir klinikte tedavi edilmekte oldugunuzu görmeniz. sagliginizin yerinde olduguna ve nesenizin devamli bulunduguna isarettir. Bir baska rivayete görede: Rüyada tedavi görmek, kendisinden menfaat meydana gelecek bir zat ile dost ve arkadas olmaya isarettir.
  3. hangisi?

hangisi?

slm arkdaşlar bn parfüm almak istiyorum ama brçoğunun kokusunu bilmiyorum bu söyledikelrimden en güzel kokan ikisini önerirsenz sevinirim tşk ederim şimdedn..wish of love ıncandesence timeless little black dress for away
  4. hangisi

hangisi

kardeşleri tarafından kuyuya atılan peygamberin adı nedir
  5. Tarihte İlk Defa Seri Üretim Yapılan Otomobil Markası Hangisidir

Tarihte İlk Defa Seri Üretim Yapılan Otomobil Markası Hangisidir

Tarihte İlk Defa Seri Üretim Yapılan Otomobil Markası Hangisidir ? Lütfen cevap verin biliyorsanız

Sayfayı Paylaş