gebe
  1. sistanisan

sistanisan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    3

Göğüslerim ağrıyor açlık hissim de var acaba diyorum ki Hamilemiyim?

Konu, 'Bilmedikleriniz' kısmında sistanisan tarafından paylaşıldı.

Merhabalar,
    Agustosun 7 de regle oldum 11 de bittim.12 de çalışmalara başladık belirtiler var gögüs ağrısı,arada kasık ağrısı,açlık hissi,yumurtalama günüde de ilişkiye girdim 19,da ve 22 de ve belirtiler devap etmekte sizce hamilemiyimdir.

acaba-hamile-miyim.jpg

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 5 Aralık 2016 13:49
  2. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.524
    Ödül Puanları:
    113
    Merhaba , belirtilere dayanarak gebelik teşhisi yapmak yanlış ve yanıltıcıdır. Beklenen mensiniz de en az 3 günlük gecikme olursa test yaparsınız.

sistanisan bunu beğendi.
  3. sistanisan

sistanisan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Sabırsızlanıyorum, İnşallah belirtiler yanıtmıyordur.İlginiz için teşekkürler beyza21 ;)

BEYZA21 bunu beğendi.
  4. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.524
    Ödül Puanları:
    113

Mutlu haberlerinizi almayı diliyorum, sevgiler..

5. sistanisan

sistanisan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    3
Göğüslerim ağrıyor açlık hissim de var acaba diyorum ki Hamilemiyim? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kızlar hamile miyim acaba

kızlar hamile miyim acaba

kızlar subat 4 de adet oldum ve martta olmadım bebde doktora gittim kan testi yaptı ve hamile degilmişim bana ilaç verdi kullan bitir gelir dedi kullandım ama daha adetr olmaDIM bu ayın basında test yaptım evde ama negatif cıktı karnım ve belim cok agrıyo datanamıyorum acaba hamile miyim
  2. Açlık hissini ortadan kaldıracak öneriler

Açlık hissini ortadan kaldıracak öneriler

açlık hissi tok tutan yiyecekler yemek yememek için yapılması gerekenler burada arkadaşlar. Diyet yaparak zayıflama hayal mi sizin için? O halde şimdi sizlere tok tutan yiyecekler konumuzdan sonra açlık hissini ortadan kaldıracak öneriler sunuyoruz Melek'ler. Yemek yememek için yapmanız gerekenleri sıralıyor ve sizlerin kolay zayıflama yöntemi ile kilo vermenizi sağlıyor bu öneriler. Bakalım...
  3. Acaba Hamilemiyim ne diyorsunuz

Acaba Hamilemiyim ne diyorsunuz

Acaba Hamilemiyim selam Arkadaşlar bende bu aralar değişiklik var gögüslerimde şişme ve yanlarında ağrı var bide kasıklarım ağrıo ara ara adet günümden 15 gün geçtikden sonrabaşladı bu belirtiler acaba hamilelik belrtisimidr
  4. Mide bulantım var acaba Hamilemiyim?

Mide bulantım var acaba Hamilemiyim?

Merhaba arkadaşlar, Sevgilimle ilişkiye girdik fakat içime boşalmadı. Ve adetimin bitmesinden 2 gün sonra ilişkiye girmiştik. Ondan sonraki ay adet oldum ağrısızdı ve gerektiği kadar sürdü 2. aydada aynı şekildeydi fakat biraz daha az sürdü. Şimdi 3. adetimmi bekliyorum fakat çok akıntım var ve adetim 4 gün gecikti. Sizce hamile olma olasılığım kaç hamilemiyim? Mide bulantısı vs. olmadı...
  5. Yanlarım ağrıyor böbreğimde taşmı var acaba?

Yanlarım ağrıyor böbreğimde taşmı var acaba?

böbrek taşının belirtileri,böbrek taşı nasıl anlaşılır,böbrek taşı neden olur,böbrek taşı teşhis ve tedavisi hakkında bilgiler Böbrek taşına yol açan maddeler ürik asit, sistin, kalsiyum, oksalat gibi maddelerdir. Bu maddelerin idrarda yüksek miktarlarda bulunması böbrek taşı oluşumuna neden olur. Bazı hastalıklar, ilaçlar, beslenme alışkanlığı böbrek taşının ortaya çıkmasına neden...

Sayfayı Paylaş