gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Gökveli Sultan Kimdir Kısaca bilgi verin

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Merhaba arkadaşlar acaba aranızda Gökveli Sultan Kimdir bilen var mı Gökveli Sultan Kimdir bilen varsa lütfen bana Gökveli Sultan Kimdir Kısaca bilgi versin.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Gökveli Sultan Hakkında Bilgi

Gökveli Sultan Biyografisi

Yaşadığı devir hakkında bilgi bulunamayan Gökveli Sultanın kabri, Isparta Çelebiler Mahallesinde bulunan Abidinpaşa Câmii yanındadır. Bölge halkı tarafından sık sık ziyâret edilmektedir.

Gökveli Sultan Kimdir Kısaca bilgi verin konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ayşe Arman Kimdir Kısaca bilgi verin lütfen

Ayşe Arman Kimdir Kısaca bilgi verin lütfen

Ayşe Arman Kimdir Kısaca bilgi istiyor ve şimdiden Ayşe Armanın biyografisi için çok teşekkür ediyorum sizlere.
  2. Baykal Kent Kimdir Kısaca bilgi verir misiniz

Baykal Kent Kimdir Kısaca bilgi verir misiniz

Merhaba arkadaşlar ben sizden usta tiyotracu Baykal Kent hakkında bilgi rica ediyorum. Baykal Kent Kimdir bilen varsa lütfen bana Baykal Kent biyografi bilgilerini yazsın.
  3. Ramazan Bayramında Neler Yapılır Kısaca bilgi verin

Ramazan Bayramında Neler Yapılır Kısaca bilgi verin

Merhaba arkadaşlar 1,5 ay kaldı Ramazan Bayramına ve ben şimdiden tüm islam ülkelerinin Ramazan Bayramını kutluyor ve Suriye de ki savaşa ve tüm dünya savaşlarına son versin inş. Ayrıca sizden Ramazan Bayramında Neler Yapılır Kısaca bilgi istiyorum.
  4. Bekir Coşkun Kimdir Kısaca bilgi verir misiniz

Bekir Coşkun Kimdir Kısaca bilgi verir misiniz

Selam millet aranızda acaba Bekir Coşkun Kimdir bilen var mı? Eğer ki Bekir Coşkun Kimdir bilen var ise bana Bekir Coşkun hakkında kısaca bilgi verirse çok sevinirim.
  5. Kösem Sultan kimdir?

Kösem Sultan kimdir?

Kösem Valide Sultan Osmanlı devlet yönetiminde etkin bir rol oynamış Haseki Sultan ve Valide Sultandır. Osmanlı padişahı I. Ahmed’in eşi, padişah IV. Murad ve I. İbrahim’in annesidir. Ayşe ve Fatma Sultan adlı iki tane de kızı olmuştur. Osmanlı tarihinin en güçlü kadın sultanlarından birisi olarak kabul edilir. Kösem Sultan’ın hayatı romanlara, tiyatro oyunlarına, opera eserlerine konu...

Sayfayı Paylaş