gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Aşıklı Sultan Kimdir

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Aşıklı Sultan Kimdir lütfen Aşıklı Sultan hayatı ile ilgili bilgiler aktarır mısınız acaba?

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Aşıklı Sultan Kimdir konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. hürrem sultan kimdir?

hürrem sultan kimdir?

hürrem sultan kimdir hürrem sultanın kıyafetleri sultan kıyafetleri nereli hurrem nereli Kanuni Sultan Süleyman'ın eşi ve Osmanlı tarihinde önemli roller oynamış bir sultandır. Bir Osmanlı padişahıyla nikahla evlenmiş tek kadın olarak bilinir. Leh asıllı Yahudi bir ailede doğan Hürrem Sultan'ın asıl adı Roxelanne'dı (Alexandra Lisowska). Güzelliği nedeniyle küçük yaşta 1520 tarihinde...
  2. Aşıklı sultan türbesi ( ayağı yanık )

Aşıklı sultan türbesi ( ayağı yanık )

aşıklı sultan aşıklı sultan türbesi kastamonu yanık ayak türbesi ayağı yanık ayağı AŞIKLI SULTAN TÜRBESİ... Diğer bilinen adı ilede AYAĞI YANIK TÜRBE.... Kastamonuda bulunan yüzlerce türbe arasında en dikkat çekenidir.. Bizzat kendimde gittim gördüm... Sandukanın ayak kısmı açık ve sergilenmektee.... Honsalar Mahallesi, Kale kapısı Mevkiinde, Kümbet Sokağında yer almaktadır. Ne zaman...
  3. Mihrimah Sultan Kimdir

Mihrimah Sultan Kimdir

Mihrimah Sultan Kimdir biyografisi hayatı hakknıda yazı baktım bulumadım sitenizde lütfen ekleyin
  4. Akbıyık Sultan Kimdir

Akbıyık Sultan Kimdir

Akbıyık Sultan Kimdir ? Bana Akbıyık Sultanın hayatı hakkında kısa bilgi verirmisiniz acaba bekliyorum ve tşklerimi şimdiden sunuyorum.
  5. Aşıklı Sultan hayatı

Aşıklı Sultan hayatı

Aşıklı Sultan hayatı Aşıklı Sultan türbesi nerede "Aşıklı Sultan kimdir?" diye bize soruda bulanan misafirimz için ve Aşıklı Sultan hayatı hakkında bilgiler edinmek isteyen tüm arkadaşalrımız için Aşıklı Sultan'ın hayatı ile ilgili bilgilere yer veriyoruz bu yazımızda Melek'ler. Aşıklı Sultan ne zaman yaşadığı hakkında kesin bir bilgi yoktur.Danişmentliler dönemi komutanlarından...

Sayfayı Paylaş