gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Gönen Türlü Türlü Şarkı Sözü

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Gönen Türlü Türlü Şarkı Sözü Selam kızlar Gönen Türlü Türlü Şarkı Sözlerrini yazarsanız konunuzda çok mutlu olurum.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Gönen Türlü Türlü Şarkı Sözü konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gönen Bahsetme Şarkı Sözü

Gönen Bahsetme Şarkı Sözü

Gönen Bahsetme Şarkı Sözü istiyorum sizden lütfen Gönen Bahsetme Şarkı Sözlerini ekleyin.
  2. Gönen Selamla Şarkı Sözü

Gönen Selamla Şarkı Sözü

Gönen Selamla Şarkı Sözü de eklerseniz sitenize çok sevinirim.
  3. Gönen Selamla Şarkısının Sözleri

Gönen Selamla Şarkısının Sözleri

Gönen Selamla Şarkı Sözleri Gönen Selamla Şarkısı Sözleri Genç popçulardan Gönen'in seslendirdiği Selamla adlı şarkının sözlerini sizlerle paylaşıyoruz melekler :) Özledim çok özledim Uğramadım dağıttığım barlara Nereye gitsen biliyordum Yinede vuramadım kendimi sokaklara Kuşları göçleri dalmışım seyre Seyrine doyulmuyor ah aşk ah aşk Selamla tutuşan kalbin halini yine sen anla Sen anla...
  4. Gönen Türlü Türlü Şarkısının Sözleri Burada

Gönen Türlü Türlü Şarkısının Sözleri Burada

Gönen Türlü Türlü Şarkı Sözleri Gönen Türlü Türlü Şarkısının Sözleri Genç popçularımızdan Gönen'in seslendirdiği Türlü Türlü şarkısının sözlerini sizlerle paylaşıyoruz melekler :) Her akşam aynı hüzün Yol gözler iki gözüm Dış kapıda beklerim Avcum içinde yüzüm Sen gelmezsin bir türlü Dertlerim türlü türlü Nice dertleri çektim Bu başka türlü Yar sevmedim üstüne Bilmem bana kastın ne Bu...
  5. Kenan Doğulu Aşka Türlü Şeyler Şarkı Sözü istiyorum

Kenan Doğulu Aşka Türlü Şeyler Şarkı Sözü istiyorum

Merhaba kızlar kenan aşığı olan ben sizden bir ricada bulunacağım. ben ve benim gibi kenan hayranları için mümkünse Kenan Doğulu Aşka Türlü Şeyler Şarkı Sözlerini yazar mısınız ?

Sayfayı Paylaş