gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Gönül Yarası Geçmek Bilmiyor

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

[​IMG] [​IMG]

alıntı​

2. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Gönül Yarası Geçmek Bilmiyor
    vayyyy emeğine sağlık canım saol:)

Gönül Yarası Geçmek Bilmiyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Rafet El Roman - Gönül Yarası

Rafet El Roman - Gönül Yarası

Gönül Yarasi Olmadik yerde kanar durur Anilarin ruhu dolanir Anlatmaya kelimeler yetmez Hersey bitmis Anlamini Yitirmis Hayat Kare kare geciyor gözlerimden Doyamadan nasil gecti bunca zaman Islanir kirpiklerim Yüzüme bulasir yaslari Ates topu düser yüregime Alev alev yanar icim Alir basimi yollara düserim Kara kara düsünür Üzülürüm kizarim halime kosarim son sürat Yorulunca yigilip kaldigim...
  2. Hakan Altun - Gönül Yarası

Hakan Altun - Gönül Yarası

Bu gün benim halim yaman Derdim büyük başım duman Sen bana sabır ver mevlam Bu yaraya yok bu derman Sen bana sabır ver mevlam Gönül sevdi bilmez ferman Nerden sevdim cana yetti Yarim gitti ömür bitti Rabbim bana bir dert vermiş Derdin adı gönül yarası Kapanmıyor sönmek bilmez Yanar durur gönül yarası Rabbim bana bir dert vermiş Derdin adı gönül yarası Kapanmıyor dinmek bilmez Kanar durur...
  3. bilmiyorum...

bilmiyorum...

size esiniz,bundan boyle sen kendi hayatini ben kendi hayatimi yasiyim,biktim artik senden ,,derse ne yaparsiniz....
  4. bilmiyorum

bilmiyorum

bu nasil istir bilmiyorum tum terslikler bende sorularima cevap alamiyorum yayinlanmiyor bile benim durumum cok ilginc ben temmuzun 4 de adet oldum ve suan yine adetim ilginc olan taraf ise adet olmadan 10 gun oncesinde kasik agrilarim basladi rahmim disari cikacak gibi baski yapmaya basladi migde bulantim ve atesim surekli yuksekti doktora gittim hamile olabilirsin dedi ancak adet oldum ve...

Sayfayı Paylaş