gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

google ana sayfada bram stoker logosu var kim bu bram stoker ?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Bugün google açtığımda bram stoker isimli şahsa ait logo yapıldığını gördüm, kim bu adam, necidir ?

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Google 8 Kasım 2012 Bram Stoker özel bir logo hazırladı Bram Stoker 8 Kasım 1847 - 20 Nisan 1912) İrlandalı yazardır.Bram Stoker, 1847'de Dublin'de dünyaya geldi. Yaşamının ilk yıllarında hiçbir doktorun teşhis edemediği bir nedenden ötürü yatalak hasta idi. Sekiz yıl sonra bir gün ayağa kalktı, yürümeye başladı. Zamanla vücudu gelişti ve Dublin Trinity College'in en çok ödül alan sporcusu oldu.

google ana sayfada bram stoker logosu var kim bu bram stoker ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Google Chrome Ana Sayfa Butonu Resimli anlatım

Google Chrome Ana Sayfa Butonu Resimli anlatım

Google Chrome Ana Sayfa Butonu Google Chrome Ana Sayfa Butonu Aktifleştirme Merhaba Sevgili Melek'ler ve bizi ziyaret eden siz sevgili misafirler, bu yazımızda Google Chrome Ana Sayfa için resimli anlatım sunuyoruz sizlere. Anasayfa butonu aktifleştirme için sağ taraftaki anahtar simgesini tıklayın, tercihlerden resimdeki kutucuğu seçili yapmanız yeterli.
  2. Google Ana Sayfa Resmini Değiştir Google Ana Sayfa Arkaplan Resmini Değiştirme!!!

Google Ana Sayfa Resmini Değiştir Google Ana Sayfa Arkaplan Resmini Değiştirme!!!

Google Ana Sayfa Arkaplan Resmini Değiştirme Google Ana Sayfaya Arka Plan Resmi Ekleme Merhaba Sevgili Melek'ler ve bizi ziyaret eden siz sevgili misafirler, bu yazımızda Google arka plan resimin değiştirme konusunda bizden bilgi almak isteyenler için, gmail hesabı almanızı öneriyor ve daha sonra yapmanız gerekenleri aşağıda paylaşıyoruz. Google Ana Sayfa Resmini Değiştirmek için...
  3. Abraham Bram Stoker kimdir?

Abraham Bram Stoker kimdir?

Bu konu bram stoker hakkında bilgi vermektedir. İnterneti açınca Google'nin arama butonunda gördüğüm resimle dikkatimi çeken Abraham Bram Stoker'in kim olduğunu merak ettim. Bu adam vampirler, drakulalarla ilgili yazıların başlatıcısı olarak tarihte yerini almış ve bu gün onun 165. doğum günüymüş. Google'nin hatırlattığı bu adamın kim olduğunu merak edenler için işte hayatı: Abraham Bram...
  4. Bram Stoker'ın eserleri hakkında bilgi var mı

Bram Stoker'ın eserleri hakkında bilgi var mı

Bram Stoker'ın eserleri hakkında bilgi var mı
  5. Bram Stoker hayatı ve o çok meşhur filmi

Bram Stoker hayatı ve o çok meşhur filmi

Yaşamı 1847'de Dublin'de dünyaya geldi. Yedi çocuklu, orta halli Abraham Stoker ve Charlotte Mathilda Blake Thornley çiftinin üçüncü çocuğu idi. Babası Abraham, tiyatro tutkunu bir devlet memuruydu. Babasının adı olan Abraham adını alsa da her zaman “Bram” ismin kullanmayı tercih etti.[1] Stoker, yaşamının ilk yıllarında doktorların teşhis edemediği bir nedenden ötürü yatalak hasta idi....

Sayfayı Paylaş