gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Gövde kemikleri nelerdir isimleri nedir yardım lütfen

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Gövde kemiklerinin adları nelerdir tam olarak nerelerimizde bulunur ve ne işe yararlar teşekkür.er.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Gövde kemikleri nelerdir isimleri nedir yardım lütfen konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Nedir Bu hastalık Lütfen Yardım

Nedir Bu hastalık Lütfen Yardım

Ben Eşimle İlişkiye girdikten sonra Hem Vajinamdan Hemde Makatta Sarı Renkte Akıntı Gelmeye Başladı Ne Olabilir Bu Lütfen Yardım??
  2. Çalan survivor şarkısının adı nedir yardım lütfen

Çalan survivor şarkısının adı nedir yardım lütfen

Anılın Takımı Ödül Hediyesi - Jet Ski Ve Tekne Keyfi - Survivor Ünlüler Gönüllüler - Acunmedya - Video Vidivodo 03:08 de çalan şarkının adını bilen varsa söyleyebilir mi lütfen
  3. ne yapmalıyım yardım edin lütfen :(

ne yapmalıyım yardım edin lütfen :(

Ben 17 yaşındayım. yaz tatillerimiz annanemlerde yani Sakarya'da geçiyor. annemin yaklaşık 25 yaşındaki kuzeni beni sevdiğini söyledi ve niyeti hiç iyi değil. geçen yazım ondan kaçmakla geçti malesef. çok fazla rahatsız ediyor. numarasını engelledim. başka telefonlardan arıyor. annemlerle pek samimi değiliz her şeyi anlatamıyorum. tatile gitmesem burda bazı sebeplerden dolayı ( hiç...
  4. Güneş Yanığına Ne Sürülür lütfen yardım edin

Güneş Yanığına Ne Sürülür lütfen yardım edin

Kızlar oğlum denize gitmiş ve güneş kremi de sürmemiş şuan sırtı omuzları yanık içersinde inanın yatamıyor acıyor acaba Güneş Yanığına Ne Sürülür bu konuda ne önerirsiniz
  5. Ne yapacağım?yardım edin lütfen!!!

Ne yapacağım?yardım edin lütfen!!!

Merhaba sevgili melekler; yeni üyelerdenim.aranıza katılmak istedim çünkü fikirlerinize ihtiyacım var eminim benden daha tecrübelileriniz vardır aranızda.konuya gelirsek; ben 3.5 ay önce tanıştığım erkek arkadaşıma yalan söyledim ilişkimiz başında.daha doğrusu söylemek zorundaydım eski erkek arkadaşımla ilgiliydi.bu da bir şekilde çıktı ortaya.şimdi bana inanmıyor.ayrılcağımıza kesin...

Sayfayı Paylaş