gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Göz Farınız Akmasın İstiyorsanız bunları yapın

Konu, 'Makyajın Püf Noktaları' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

göz farının akmaması için göz farı sürme teknikleri

Göz makyajı nasıl yapılır daha önce hepbirlikte detaylı bir şekilde öğrenmiştik melek'lerim. Şimdi de göz farının akmaması için yapılması gerekenleri bu yazımızda konu alıyor ve göz farı sürme teknikleri hakkında detaylı bilgi ediniyoruz.

Göz farı kadınların en vazgeçilmez makyaj malzemelerinin başında geliyor. İster sade, ister şaşalı olsun her makyajda vazgeçilmez göz farlarının en büyük kusuru ise çabuk akmaları.

Günün sonuna doğru tazeliğini kaybeden makyajla birlikte göz farının da etkisini kaybettiği durumlarda ne yapmalı? İşte küçük ipuçları…

Göz makyajına başlamadan önce bir kulak çubuğuyla kirpik diplerindeki ölü deri hücrelerini, yağı ve makyaj kalıntılarını temizleyin.

Göz kalemini uyguladıktan sonra aynı tonlardaki bir pudra farla üzerinden geçerek rengi sabitleyin. Ardından yeniden sivri uçlu bir aplikatörle göz kalemini yeniden belirginleştirebilirsiniz.

Aklınızda bulunsun: Sıvı eyeliner’ın kalıcılığı ve dayanıklılığı başka hiçbir üründe yok.

Göz Farınız Akmasın İstiyorsanız bunları yapın konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Tek kullanımlık göz farı

Tek kullanımlık göz farı

Eye majıc ..tek kullanımlık goz farı Ben gecenlerde bu urunun benzerini gordum.Kuaforde.Henuz ulkemize yeni gelmis..Asagidaki urunu ben USAda gordum denedim. Bayanlarin goz kapagi kisiden kisiye farklilik gostermektedir.Benim kapaklarima uymadi mesela..Ama Kuaforumde gordugum kendı go zkapagına uygu olarak pratik far makyajinizi yapabiliyorsunuz.Urunun distirbutorunu buldum , henuz geldigi...
  2. En Güzel Göz Farı Renkleri....

En Güzel Göz Farı Renkleri....

göz farı çeşitleri, göz farı renkleri, Su farlara bakarmisiniz meleklerim ya, hepsi birbirinden ilginc, birbirinden hos deyilmi... Bazen makyaj yaparken zorlaniyoruz, hangi renkler birbirne uyuyor hangilerini kullansam diye... Iste size bir kac tane öneri.
  3. Göz Farı Sürerken Bunlara Dikkat Edin!

Göz Farı Sürerken Bunlara Dikkat Edin!

Bu sayfa; Göz Farı Sürerken Bunlara Dikkat Edin haberiş hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, doğru bir biçimde uygulandığında muhteşem bir makyaj ürünü olan göz farı yanlış uygulama sonucunda sizi rezil bir hale getirebilir. Bunun için bilmeniz gereken bazı küçük ayrıntılar var. Eğer makyajınızla muhteşem görünmek istiyorsanız aşağıdaki makalemize bir göz atmanızda fayda var......
  4. Göz Kaleminden Far Yapabilirsiniz

Göz Kaleminden Far Yapabilirsiniz

göz kaleminden far yapımı evde far yapımı Sevgili melekler, eğer koyu renk göz farınız bittiyse ve alacak vaktiniz de yoksa evde kendi kendinize farınızı imal edebilirsiniz. Nasıl mı? Çok kolay bunun için sahip olmanız gerekenler kalın bir göz kalemi, maskara ve karıştırma fırçası. Ayrıntılar aşağıdaki yazımızda... Malzemeler • Kalın bir göz kalemi. Burada dikkat etmeniz gereken...
  5. Göz Farının Akmaması İçin İpuçları

Göz Farının Akmaması İçin İpuçları

göz farının kalıcı olması için, göz farı kullanımı, göz farı nasıl sürülür Sevgili melekler, makyajınızı tam tekmil yaptıktan 1-2 saat sonra göz farınızın sadece kalıntılarının kaldığını, ilk sürüldüğü andaki gibi canlı ve renkli durmadığını görürüz. Eğer böyle bir durumla karşılaşmamak, yaptığınız andaki gibi canlı bir makyajınız olsun sitiyorsanız, vereceğimiz ipucunu uygulamanızı tavsiye...

Sayfayı Paylaş