gebe
  1. BrAtZ

BrAtZ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

gözaltı morlukları

Konu, 'Makyajın Püf Noktaları' kısmında BrAtZ tarafından paylaşıldı.

Gözaltı morlukları için: Papatya çayı ya da lavanta çayını, göz kapaklarınızda 5 er dk. bekletin

gözaltı morlukları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gözaltı morluklarından kurtulmak

Gözaltı morluklarından kurtulmak

Bir gün sabah çok dinç bir şekilde yataktan kalktınız, aynı sevinçle aynaya baktınız ve yüzünüzdeki gülümseme birden kayboldu.Çünkü gözlerinizin altında kocaman mor halkalar var! İşte bunlardan kurtulmak için ne yapacaksınız hepsi yazımızda meleklerim :) Göz ve Göz Çevresinde Oluşan Morlukların Sebepleri 1. Kılcal damarların kan sızdırması 2. Güneş ışınlarına maruz kalma 3. Alerjiler,...
  2. Gözaltı morlukları için doğal bakım!

Gözaltı morlukları için doğal bakım!

ÇAY KÜRÜ Zambak, papatya, ıhlamur ve lavanta çaylarıyla yapılan güzellik kürleri gözlerdeki yorgunluk , şişlikleri ve morarmaları gideriyor. Bunun için örneğin bir tutam ıhlamuru 1 çay fincanı kaynar suya ilave edip 10 dakika bekletin. Süzüp soğumaya bırakın. 2 makyaj pamuğunu çaya batırıp göz kapaklarınıza uygulayın. 10 dakika bekleyip, yıkayın. PATATES KÜRÜ - 2 dilim çiğ patatesi...
  3. Gözaltı Morlukları İçin Çareler

Gözaltı Morlukları İçin Çareler

gözaltı morlukları gözaltı morluklarına çare Zaman zaman yorgunluktan ya da uykusuzluktan gözaltı morlukları ortaya çıkar melekler :) Gözlerimizin altında ki bu morluklar biz ne kadar kapatıcılarla kamufle etmeye çalışsak ta bizi son derece kötü gösterir. Oysa uygulayabileceğimiz bazı cilt bakım kürleri sayesinde bu morluklardan kısa sürede kurtulabiliriz. İşte gözaltı morluklarına...
  4. Gözaltı Morluklarına Karşı Neler Yapabiliriz ?

Gözaltı Morluklarına Karşı Neler Yapabiliriz ?

gözaltı morluklarına kesin çözüm gözaltı morluklarına ne iyi gelir Sevgili melekler, gözaltı morlukları ne yazık ki pek çoğumuzun sorunlarından biri. Sabah kalktığımızda aynada gördüğümüz bu morluklar moral bozukluğu yaratabilir. Bunun önine geçebilir, birşeyler yapabiliriz. Bu yazımızda gözaltı morluklarına ne iyi gelir , bu morluklara karşı elimizden ne gelir sizlerle paylaşmak...
  5. gözaltı morlukların lütfen yardım edin :(

gözaltı morlukların lütfen yardım edin :(

Selamlar. Ben yıllardır ne yaptıysam şu göz altı morluklarımdan kurtulamadım. Piyasadaki kremler de fayda etmedi. Aynaya baktıkça moralim bozuluyor.Benim gibi olan var mı, nasıl çözümlediniz bu sorunu ? :(

Sayfayı Paylaş