gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Gözaltı Morluklarınızı Patates Suyu İle Yok Edin

Konu, 'Cilt Bakımı' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

gözaltı morlukları, gözaltı morlukları için, gözaltı morluklarına çare

Sevgili melekler, bayanların en çok şikayet ettikleri güzellik sorunlarından biri olan gözaltı morlukları, yorgun bir gecenin ardından sabah kalktığınızda ayna karşısında karşınıza çıkar. Belki bebeğiniz uyutmamıştır, belki çok geç yatmak zorunda kalmışsınızdır ya da bir türlü uyuyamamışsınızdır. Tüm bu sebepler sabah kalktığınızda karşınıza koca bir sorun olarak çıkar. Böyle durumlarda patates size yardımcıolabilir. Nasıl mı?

patates.png

Gözaltı Morluklarınızı Patates Suyu İle Yok Edin konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. gözaltı morlukları

gözaltı morlukları

Gözaltı morlukları için: Papatya çayı ya da lavanta çayını, göz kapaklarınızda 5 er dk. bekletin
  2. Gözaltı morluklarından kurtulmak

Gözaltı morluklarından kurtulmak

Bir gün sabah çok dinç bir şekilde yataktan kalktınız, aynı sevinçle aynaya baktınız ve yüzünüzdeki gülümseme birden kayboldu.Çünkü gözlerinizin altında kocaman mor halkalar var! İşte bunlardan kurtulmak için ne yapacaksınız hepsi yazımızda meleklerim :) Göz ve Göz Çevresinde Oluşan Morlukların Sebepleri 1. Kılcal damarların kan sızdırması 2. Güneş ışınlarına maruz kalma 3. Alerjiler,...
  3. Gözaltı Morlukları İçin Çareler

Gözaltı Morlukları İçin Çareler

gözaltı morlukları gözaltı morluklarına çare Zaman zaman yorgunluktan ya da uykusuzluktan gözaltı morlukları ortaya çıkar melekler :) Gözlerimizin altında ki bu morluklar biz ne kadar kapatıcılarla kamufle etmeye çalışsak ta bizi son derece kötü gösterir. Oysa uygulayabileceğimiz bazı cilt bakım kürleri sayesinde bu morluklardan kısa sürede kurtulabiliriz. İşte gözaltı morluklarına...
  4. gözaltı morlukların lütfen yardım edin :(

gözaltı morlukların lütfen yardım edin :(

Selamlar. Ben yıllardır ne yaptıysam şu göz altı morluklarımdan kurtulamadım. Piyasadaki kremler de fayda etmedi. Aynaya baktıkça moralim bozuluyor.Benim gibi olan var mı, nasıl çözümlediniz bu sorunu ? :(
  5. Kırmızı ruj ile göz altı morlukları nasıl yok edilir ?

Kırmızı ruj ile göz altı morlukları nasıl yok edilir ?

gözaltı morlukları nasıl kapatılır,gözlatı morlukları nasıl geçer,gözaltı morlukları nasıl giderilir,gözlatı morluklarını yoketme,gözaltı morluklarını kırmızı rujla yoketme Zaman zaman uykusuzluktan, yorgunluktan yada cildin susuz bırakılıp yeterince nemlendirilmemesinden göz altında koyu halkalar oluşur. Göz altı morluklarını kapatmanın yolu makyaj yaparken kapatıcı uygulamaktan...

Sayfayı Paylaş