gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Gözde Özceylan Paspas Ederim şarkı sözleri

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

gözde özceylan paspas ederim şarkı sözü gözde özceylan, paspas ederim, şarkı sözleri sizler için bu yazımızda arkadaşlar

Yaza damgasını vuran, Türk Pop'unun yepyeni bir ismi ve yepyeni bir şakısı ile bu yazımızda sizlerleyiz Melek'ler:)

Gözde Özceylan'ın "Paspas Ederim" şarkısının sözleri ile sizleri başbaşa bırakıyoruz Melek'ler:A

Bir kaçamak insanın başına
    Ne işler açıyor gördünmü
    Hiç affetmem boşuna uğraşma
    Hatanla başına çorap ördünmü
    Ne işler açıyor gördün mü
    Ben böyleyim dedimmi yaparım
    Ne kadar sevsem siler atarım
    Hani derler ya be güzelim
    Pire için yorgan yakarım
    Giderim yoluma çeker giderim
    Sanma ihaneti örtbas ederim
    Bir daha kapıma koşar gelirsen
    Kapımın önünde paspas ederim
    Ne işler açıyor gördünmü
    Ne işler açıyor gördünmü
    Ben böyleyim dedimmi yaparım
    Ne kadar sevsem siler atarım
    Hani derler ya be güzelim
    Pire için yorgan yakarım

Gözde Özceylan Paspas Ederim şarkı sözleri için BURAYA TIKLAYIN!

Gözde Özceylan Paspas Ederim şarkı sözleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gözde Özceylan Paspas Ederim albümü

Gözde Özceylan Paspas Ederim albümü

gözde özceylan, paspas ederim, albümü, 2011, klibi, albüm tanıtımı, resimleri, kapağı, şarkıları, haberleri burada arkadaşlar Türk Pop müziğine yepyeni bir isim daha katıldı Melek'lerim. Albümüne adını verdiği "Paspas Ederim" şarkısı ile müzik dünyasında adını duyuran Gözde Özceylan'a Meleklermekani olarak başarılar diliyor ve albüm hakkında haberler sunuyoruz bu yazımızda :)...
  2. Sinan Özen Teesseüf Ederim Şarkı Sözleri

Sinan Özen Teesseüf Ederim Şarkı Sözleri

sinan özen, yeni albüm, teessüf ederim, şarkı sözleri, resimleri, daha fazla bilgi için yazımıza buyrun arkadaşlar. Sinan Özen yaptığı yeni çıkışı ile sevenlerinden büyük beğeni topladı melekler :) albümünde 8 şarkı bulunmaktadır. bu şarkılarından bir tanesi olan teessüf ederim şarkı sözlerini si sevgili melekler için paylaşıyoruz. Teessüf Ederim Şarkı Sözü Yüreğiyle sevmeyi bilmeyen...
  3. hayat devam eder şarkı sözü

hayat devam eder şarkı sözü

arkadaşalrım kimin söylediğini bilmiyorum ama şöyle bi parça vardı " hayaaat devaaam edeeer " diye bu parçanın bana sözleri lazım yaa hadi canımsınız lütfeeeen :S
  4. Eylem''Hayat Devam Eder'' Şarkı Sözleri

Eylem''Hayat Devam Eder'' Şarkı Sözleri

eylem, hayat devam eder, şarkısı, sözleri, nedir, ile ilgili bilgiler burada melekler HAYAT DEVAM EDER-EYLEM Bazen senli düşler kurdum öyle bağlandım Bazen zincir oldun ayaklarıma dolandın Bazen yara açar bazen savar geçer Olan olur biten biter hayat devam eder Şimdi bu tümsekli yolun çukurundayım Ben tırmandıkça geride kalır güller Karşılaşırsak sor ki pişman mıyım Olan olur biten...
  5. Güneşin Kızları Son Bölümde Çalan "Sen Bana Ederimden" Şarkı Sözü

Güneşin Kızları Son Bölümde Çalan "Sen Bana Ederimden" Şarkı Sözü

Kanal d ekranlarının sevilen dizisi "Güneşin Kızları"31 ci bölüm de Ali ve Selin tartıştıkları esna da çok duygusal bir parça çaldı. Birçok kişinin merak ettiği bu parçayı kimin söylediği ve şarkının sözleriydi. Melekler Mekanı olarak hemen açıklıyorum; Sene bana ederimden ağrılı kederimden fazlasını vermedin diye sözlerin geçtiği parçayı Burcu Tatlıses söylüyor. Parçanın asıl ismi...

Sayfayı Paylaş