gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Gözyaşı ne işe yarar kızlar bileniniz var mı

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Kızlar bu hani üzüldüğümüzde yada sevindiğimizde sadece dışarı akıttığımız gözyaşları gerçekte içinde ne var ve tam olarak ne işe yarar yani üzülmesek yada sevinmesek yani hiç ağlamasak hiçte olmazlar ee o zaman ne işe yarıyorlar ki ?

Gözyaşı ne işe yarar kızlar bileniniz var mı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sünnetin Yararları Nedir acaba bilen var mı

Sünnetin Yararları Nedir acaba bilen var mı

Sünnet olmanın yararları ve faydaları birde önemi nelerdir yaz aylarında herkes sünnet diye tutturuyor ama erkenden yapsak dahamı yararlı olur çocuk kaç yaşında ise sünneti yapmak gerekiyor ? İdeal yaşı nedir bu sünnetin.
  2. Kürtaj yasası ne zaman çıkıyor kızlar bilen var mı ?

Kürtaj yasası ne zaman çıkıyor kızlar bilen var mı ?

Başbakan Erdoğan 2012 yada 2013 yıllarında Kürtaj yasasının çıkacağını söylemiş, hatta bir hastahane açılışında bundan bahsetmiş kızlar. Bu konu hakkında bilginiz varmı yasa sizce ne zaman çıkar ve bu yasa doğrumu sizce ?
  3. Açınsama Nedir bilen var mı

Açınsama Nedir bilen var mı

Merhaba ya ben bi kelime duydum da anlamını bilmiyorum merak da ediyorum acaba Açınsama Nedir biliyor musunuz biliyorsanız bana da yazın anlamını
  4. Oruk Nedir ? Var mı Bilen ?

Oruk Nedir ? Var mı Bilen ?

oruk nedir oruk ne demektir Sevgili melekler, yine herkesçe bilinmeyen yöresel bir lezzet oruk nedir bahsedeceğiz sizlere. Oruk, Hatay mutfağının ana yemeklerinden biridir. Et, bulgur, baharat yoğrulup elle oyulduktan sonra içine ceviz veya fıstık ile yağda kavrulmuş kıymanın doldurulup kapatılarak fırında veya yağda kızartılmasıyla yapılan bir çeşit içli köftedir. İşte orukla ilgili diğer...

Sayfayı Paylaş