gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Grup Arkabahçe - Evindesin

Konu, 'G-H Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Ellerimden tut Ellerimden Bu hayat bir nefes ta derinden İster yan yıkıl ister eğlen
    İster saberet ister söylen
    O eda dönmiycek o günlerdennn

Ellerimden tut Ellerimden
    Bu hayat bir nefes ta derinden
    Koşun geceler düşünce bitti
    Aradığım kimse ışıkla gelecek
    Bi mucizeyle önce yürekkk

Kalk sabahı bulduk artık evindesin uyan

Sil gözyaşlarını artık evindesin inan
    Sil gözyaşlarını artık evindesin inannnnnnnnn

Çiçekler püskürttüm göğsümden
    Benden hızla kaçan
    Düşmanı uyutunca suyun sesi
    Dönüp saracakalar hepimizi
    Arka bahçen birden alıcak biziiii

Sil gözyaşlarını artık evindesinnnnnn

Sil gözyaşlarını artık evindesinnnnnnnnn

Grup Arkabahçe - Evindesin konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Grup Engelleme

Grup Engelleme

facebookta önerileri kaldırma facebookta grup engelleme facebook grup engelleme facebook grupları Açıklama : MSN Listenizdeki Bir Gruptan ve Bu Grubun içindekilerinden Sıkıldınız mı? Çok mu rahatrsız ediyolar.. O zaman bu ekletniyi indirip hepsini toptan engelleyin gitsin... Dosya Boyutu :6.83 KB
  2. Grup Arkabahçe - Unutmalı

Grup Arkabahçe - Unutmalı

Aklımda etten ve kemikten Çıkmıyor aklımdan Güneş yüzünden çekilirken O temmuz kokun senden erken İnmişti sahile burdan dönüş yok artık Gözü kör Eylül Yokuş yukarı yürürken önümden Şu lakırdı dökülüvermiş dilimden Unutmalı unutmalıı hemen Unutmalı unutmalıı hemen Uyandım bi pencere kenarı Yanağım cama yaslı Ölmüştüm tekrar dirildim besbelli Aynı acı ama bu çok farklı Aynı kadın ama bu çok...
  3. Grup Arkabahçe - Nerde

Grup Arkabahçe - Nerde

Ezberimde yazılı Kaderimde çizili Denedin mi diye sorma Bileğimde kazılı Kokun bende gezinir Gittiğin günü getirir Ne vaad ettin ne verdin Gülüşünden sezilir Nerde Nerde Nerde Nerde Nerde Nerde Nerde Nerde Nerde Nerde Nerde Nerde Nerde benim dostlarım En eski can yoldaşım Bi patlama duydun mu Olup bitmiş savaşım Bizi biz yapan o gurur O kör kan sarhoşluğu İndi tahtından şimdi İçimizde...
  4. Grup Arkabahçe - İstersen Gitme

Grup Arkabahçe - İstersen Gitme

Bütün bu sözcükler Aptallığımızı besleyen Saklayıp gizliycekler Seni benden beni senden Yaşanmadan bitti herşey Üzüntüm destan yazarken Kelimeler kaybolmuş birden Saçmalıycam sen giderken İstersennnn Gitmeeee İstersennnn Git meeee e ee ee eeee... Eskisi gibi değilim artık Sen dönüp odadan çıkarken Öyle birden büyüyor acı Ben kaçıcam şimdi dönsen Öyle karıştı içim Gülüyorum üzüntüyle...
  5. Burç grupları

Burç grupları

ATEŞLER Aynı burç insanıyla olmamak şartıyla ATEŞ ATEŞLE UYUM SAĞLAR. Zira ateşle ateşin birleşmesi duyguların daha da yoğunlaşmasına sebep olur. ak ateşler kendilerini kontrol edemezlerse birbirlerini yakarlar ve bu dilline zarar verir, zira ateşin ateşte yanması, bir başka nesnenin ateşte yanmasından daha acı vericidir. Agresif özelliklerin kontrolü sağlanabilirse ve birbirlerini...

Sayfayı Paylaş