Grup Hepsi

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Grup Hepsi
CEMRE

1985’te İstanbul’da doğdu. Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Devlet Konservatuarı Bale Bölümü’nde ortaöğretim ve liseyi bitirdi. Aynı okulda Klasik Bale eğitimine devam ediyor. Atatürk Kültür Merkezi Çocuk ve Gençlik Balesi’nin sergilediği oyunlarda beş yıl boyunca rol aldı. Kliplerde oyunculuk yaptı. Reklam jingle’ları seslendirdi. Özel şan ve piyano dersleri aldı. Zerrin Özer’in Rumeli Hisarı ve Bostancı Gösteri Merkezi’ndeki konserlerinde vokal ve dansçı olarak sahne aldı.

EREN

1984’te İstanbul’da doğdu. Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Devlet Konservatuarı Bale Bölümü’nde ortaöğretim ve liseyi bitirdi. Aynı okulda Modern Dans eğitimi görüyor. Atatürk Kültür Merkezi Çocuk ve Gençlik Balesi’nin sergilediği oyunlarda altı yıl boyunca rol aldı. Londra’da Urdang Dance Academy’de ve Budapeşte Dans Okulu’nda eğitim aldı. Dans grubu “Dans@” ile Çin’de Türkiye’ yi temsil etti. Reklam jingle’ları seslendirdi. Zerrin Özer’in Rumeli Hisarı ve Bostancı Gösteri Merkezi’ndeki konserlerinde vokal ve dansçı olarak sahne aldı. Britney Spears ve Michael Jackson gibi dünya yıldızlarıyla çalışan Selatin Kara’yla bir aylık workshop çalışması yaptı. “Yıldızların Altında” müzikalinde sahne almaya devam ediyor.

imperiaflex0004kmik6.jpg

GÜLÇİN

1985’te İstanbul’da doğdu. Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Devlet Konservatuarı Bale Bölümü’nde ortaöğretim ve liseyi bitirdi. Aynı okulda Modern Dans eğitimine devam ediyor. Atatürk Kültür Merkezi Çocuk ve Gençlik Balesi’nin sergilediği oyunlarda yedi yıl boyunca rol aldı. Reklam jingle’ları seslendirdi. Özel şan, piyano ve Hip Hop dans dersleri aldı.Atatürk Kültür Merkezi Çocuk Korosu’nda yer aldı. Zerrin Özer’in Rumeli Hisarı ve Bostancı Gösteri Merkezi’ndeki konserlerinde vokal ve dansçı olarak sahne aldı.

YASEMİN

1985’te İstanbul’da doğdu. Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Devlet Konservatuarı Bale Bölümü’nde ortaöğretim ve liseyi bitirdi. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı Bale Bölümü’nde Klasik Bale eğitimini sürdürüyor. Atatürk Kültür Merkezi Çocuk ve Gençlik Balesi’nin sergilediği oyunlarda üç yıl boyunca rol aldı. Özel şan ve piyano dersleri aldı. Reklam jingle’ları seslendirdi. Tiyatro dersleri aldı. Zerrin Özer’in Rumeli Hisarı ve Bostancı Gösteri Merkezi’ndeki konserlerinde vokal ve dansçı olarak sahne aldı.

Geri