gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Grup Koridor - Dertsiz Gülüm

Konu, 'G-H Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Benide götür gittiğin yere Bu kentte yaşamak çok zor Bak kabuslarım çoğalıyor
    Bu gönül beni hiç dinlemiyor
    Topraktan geldi insan
    Yine toprağa dönecek
    Yaşam bir gün elbet bitecek
    Ah bu gönül sen varya
    Beni ne hallere koydun
    Bir canım var al oda
    Senin olsun
    Ah be gülüm sende kimsin
    Beni katilin mi edeceksin
    Yaşattığın o günlerin
    Hesabını kime vereceksin
    Sana ait bende kalan
    Ne varsa hepsi yalan
    Şimdi kurtar beni bu aşktan
    Ah be gülüm sen ne yaptın
    Beni ateşlere attın
    Aslında sende yandın

Detsiz gülüm , Dertli gönlüm

Grup Koridor - Dertsiz Gülüm konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Grup Koridor - Yaprak Dökümü

Grup Koridor - Yaprak Dökümü

Yaprak dökümü başladı kalbinde Boynu büküldü yine göğün Bu güzel,kısa hikaye de Altın saçlarının sayesinde Canımdan can bildiğim Ruhumu feda ettiğim Yarimindeyim sende mi Hayellindeyim sende mi O yıkık eski evde O günlerde yine o günlerde Yine o düşlerde o yıkık eski evde Seninleyim hayaldeyim
  2. Grup Koridor - Harac Mezat

Grup Koridor - Harac Mezat

Ben harac mezat satılmışım Hem bir kenara atılmışım Ben senden yana yılmışım Yıkılmışım dağılmışım Yıkılmışım dağılmışım Ben senden yana yılmışım Yıkılmışım darılmışım Bulundukların arasında Hem yıkımların ard arda Görme yüzümü artık asla Yıkılmışım dağılmışım Yıkılmışım darılmışım Görme yüzümü artık asla Yıkılmışım darılmışım ooof Yıkılmışım darılmışım ooof Bulutların arasında Hep...
  3. Grup Koridor - Haketmedim Seni

Grup Koridor - Haketmedim Seni

Biliyorum çok hatalıydım Sana bu yanlışı baştan yaptım Beni sevdin değerini bilemedim Aslında ben seni hiç haketmedim Ne olur bir söz söyle Yüzüme bakma öyle Suskunluğun yakar beni Karşımda durma öyle Hiç sevmedim de(hiç sevmedim de) Kırılmadım de(kırılmadım de) Sensiz de hayatı yaşarım de Hiç ağlamam de(hiç ağlamam de) Şaşırmadım de(şaşırmadım de) seni şimdiden bile unuttum de Ne...
  4. Grup Koridor - Esir Düştüm

Grup Koridor - Esir Düştüm

grup koridor esir düştüm akor esir düştüm akor Nasıl düştüm bu aşka Yoktu senden başka cezam yar Tenimdeki parmak izlerin Ele verir bende seni yar Yırtıp yaktın resimlerini Yakamadım bir kendimi Bu sabıka senin eserin Esir düştüm ben sana Sabıkam yoktu başka Sende gittin bu aşka Alay ettin sevgimi Kahrettim geçelerde Mutlulugu aradım başka Türlü şeylerde
  5. Grup Koridor - Esir düstüm

Grup Koridor - Esir düstüm

Nasıl düştüm bu aşka Yoktu senden başka cezam yar Tenimdeki parmak izlerin Ele verir bende seni yar Yırtıp yaktın resimlerini Yakamadım bir kendimi Bu sabıka senin eserin Esir düştüm ben sana Sabıkam yoktu başka Sende gittin gelmedin Yazık ettin bu aşka Alay ettin sevgimle Kahrettin gecelerde Mutluluğu aradım Başka türlü şeylerde

Sayfayı Paylaş