gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    965
    Ödül Puanları:
    113

Grup Koridor - Esir Düştüm

Konu, 'G-H Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

grup koridor esir düştüm akor esir düştüm akor Nasıl düştüm bu aşka Yoktu senden başka cezam yar
    Tenimdeki parmak izlerin
    Ele verir bende seni yar

Yırtıp yaktın resimlerini
    Yakamadım bir kendimi
    Bu sabıka senin eserin

Esir düştüm ben sana
    Sabıkam yoktu başka
    Sende gittin bu aşka

Alay ettin sevgimi
    Kahrettim geçelerde
    Mutlulugu aradım başka
    Türlü şeylerde

Grup Koridor - Esir Düştüm konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Grup Koridor - Yürüyorken Yalnızlığa

Grup Koridor - Yürüyorken Yalnızlığa

Mutlu olmak neye yarar derde derman olmayınca Eridim bak yavaş yavaş içime güneş doğmayınca (2x) Yürüyorken yalnızlığa ardından gülen yüzler var Bİlmiyorlar gülüyorsun Siliyorken geçmişteki hüzünlü yorgun gözü yaşlı Kaçıyorum uzaklara Güçlü olmak neye yarar sihirli sözler duymassan Fısıldıyor uçurumlar yüksek duvarlar arkasından (2x) Nakarat Yoruldum artık sevdaların vazgeçtiğim...
  2. Grup Koridor - Yaprak Dökümü

Grup Koridor - Yaprak Dökümü

Yaprak dökümü başladı kalbinde Boynu büküldü yine göğün Bu güzel,kısa hikaye de Altın saçlarının sayesinde Canımdan can bildiğim Ruhumu feda ettiğim Yarimindeyim sende mi Hayellindeyim sende mi O yıkık eski evde O günlerde yine o günlerde Yine o düşlerde o yıkık eski evde Seninleyim hayaldeyim
  3. Grup Koridor - Harac Mezat

Grup Koridor - Harac Mezat

Ben harac mezat satılmışım Hem bir kenara atılmışım Ben senden yana yılmışım Yıkılmışım dağılmışım Yıkılmışım dağılmışım Ben senden yana yılmışım Yıkılmışım darılmışım Bulundukların arasında Hem yıkımların ard arda Görme yüzümü artık asla Yıkılmışım dağılmışım Yıkılmışım darılmışım Görme yüzümü artık asla Yıkılmışım darılmışım ooof Yıkılmışım darılmışım ooof Bulutların arasında Hep...
  4. Grup Koridor - Haketmedim Seni

Grup Koridor - Haketmedim Seni

Biliyorum çok hatalıydım Sana bu yanlışı baştan yaptım Beni sevdin değerini bilemedim Aslında ben seni hiç haketmedim Ne olur bir söz söyle Yüzüme bakma öyle Suskunluğun yakar beni Karşımda durma öyle Hiç sevmedim de(hiç sevmedim de) Kırılmadım de(kırılmadım de) Sensiz de hayatı yaşarım de Hiç ağlamam de(hiç ağlamam de) Şaşırmadım de(şaşırmadım de) seni şimdiden bile unuttum de Ne...
  5. Grup Koridor - Dertsiz Gülüm

Grup Koridor - Dertsiz Gülüm

Benide götür gittiğin yere Bu kentte yaşamak çok zor Bak kabuslarım çoğalıyor Bu gönül beni hiç dinlemiyor Topraktan geldi insan Yine toprağa dönecek Yaşam bir gün elbet bitecek Ah bu gönül sen varya Beni ne hallere koydun Bir canım var al oda Senin olsun Ah be gülüm sende kimsin Beni katilin mi edeceksin Yaşattığın o günlerin Hesabını kime vereceksin Sana ait bende kalan Ne varsa hepsi...

Sayfayı Paylaş