gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Gtalk şifreyi kabul etmiyor ( kullanıcı adı ve şifresi doğru olduğu halde )

Konu, 'Bunları Biliyor musunuz ?' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Gtalk bağlanmıyor, gtalk şifre hatası veriyor. Şifrelerim doğru kullanıcı adım da doğru ama gtalk bağlanmıyor hata alıyorum diyorsanız ? Merhabalar Melekler ve değerli misafirler, özellikle gmail hesaplarında iki adımda doğrulamayı etkinleştiren kişiler gtalk uygulamasını indirdikleri halde online olamazlar. Size kullanıcı adınız yada şifreniz hatalı gibi bir uyarı verir. Oysa her ikiside doğrudur. Peki ne yapmak gerekiyor ?

https://www.google.com/settings/security

Bağlık Uygulamalar ve ayarlardan Erişimi yönet diyeceksiniz.

Açılan sekmede yukarıdaki resimde görülen bölüme Gtalk yazıp şifre oluştur diyeceksiniz. Şifreyi aynen kopyalayın aradaki boşluk olsun olmasın büyük harf olsun olmasın önemsiz. Sonra Gtalk uygulamanıza girerek şifre bölümüne bir kez bunu yapıştırın bağlanacaksınız :)

Gtalk şifreyi kabul etmiyor ( kullanıcı adı ve şifresi doğru olduğu halde ) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ADSL MODEMLERiN iP,KULLANICI ADI ve ŞİFRELERi

ADSL MODEMLERiN iP,KULLANICI ADI ve ŞİFRELERi

dsl değiştirme dsl router şifresi router şifre modem arayüz şifreleri modem şifresi Zoom serisi 10.0.0.2 Alcatel 510 serisi 192.168.0.180 Inca 10.0.0.2 Pikatel 192.168.8.2 speedcom 10.0.0.2 US Robotics 192.168.1.1 Zyxel 192.168.1.1 Kull.Adı : admin Şifre : 1234 D-link 192.168.1.1 Loopcomm 10.0.0.2 US Robotics 192.168.1.1 E-con S4 10.0.0.2 kullanıcı adı:admin şifre: epicrouter Zoom serisi...
  2. facebook kullanıcı adı değiştirme

facebook kullanıcı adı değiştirme

Facebook kullanıcı adı nasıl değiştirilir, bu değiştirme nasıl yapılıyor arkadaşlarım bilen var mı ?
  3. Windows kullanıcı şifremi unuttum yardıımmm

Windows kullanıcı şifremi unuttum yardıımmm

Ne olur bana yardım edin, windows kullanıcı şifremi unuttum, telden giriyorum, acil cevap :(
  4. Hamile Olduğu Halde Adet Görülürmü

Hamile Olduğu Halde Adet Görülürmü

hamilelikte adet olunurmu,gebelikte adet olunurmu ,hamilelikte adet görenler,gebelikte adet görenler,hamilelikte adet olmak mümkünmü,hamilelikte adet kanaması hakkında bilgiler Halk arasında "üstüne adet gördüğü" için hamileliğini geç fark ettiğini söyleyenlere şahit oluruz. Peki, bir kadının hamile olduğu halde adet kanamasına benzer bir kanama yaşaması mümkün müdür? Halk...
  5. Kullanıcı adımı ve şifremi unuttum

Kullanıcı adımı ve şifremi unuttum

Mrb :slm: Üye olmuştum ama kullanıcı adımı ve şifremi unuttum. :( eposta adresimi söylesem kullanıcı adımı bana bulabilir misiniz ? :):rolleyes:

Sayfayı Paylaş