gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Gülben Ergen - Kim Ne Derse Desin

Konu, 'G-H Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Derdime çare bulun Amade sana bu kulun Sen bana yar olmazsan
    Kırılır kanadım, kolum

Nerdesin dermanım
    Nerdesin hazanım
    Senle ben her şeye varım
    Terk edipte yakma beni

Kim ne derse desin ayrılamam
    Kader buysa baştan yazamam
    Ben hayatta sensiz olamam
    Öl de, öl de, de öleyim

Gülben Ergen - Kim Ne Derse Desin konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gülben Ergen - Ne Zaman

Gülben Ergen - Ne Zaman

Sen nasılsın bir tanem haberim var Beni özlüyorsun ne zaman Yar geri dönüyorsun Buralar kar, tipi sensiz ayaz Nerede benim canım canım Nerede nerede benim aşkım canım nerede Mektuplarım sırılsıklam Kalemde kalmadı derman kar toplayan Güneş gibi yarım yalan
  2. Sen Neymişsin be Gülben Ergen

Sen Neymişsin be Gülben Ergen

SEN NEYMİŞSİN GÜLBEN ERGEN! BİR RAMAZAN BAYRAMI DAHA BİTTİ… Bir bayram daha bitirdik hayırlısı ile, geriye baktım da geçen yılki ramazan bayramı nasıl geçti ise bu yıl da öyle geçmiş. Çocuklarım ile, ailem ile, yakınlarım ile ve de hayat arkadaşım eşim Kenan Erçetingöz ile. Dilerim ki herkesin her bayramı böyle geçsin dilerim ki bizim de bundan sonraki baramlarımız hep bir arada eşim,...
  3. Gülben Ergen ne zaman boşanıyor

Gülben Ergen ne zaman boşanıyor

gülben ergen şarkıları şarkı sözleri gülben ergen biyogrofisi resimleri hakkında bilgi için yazımıza buyrun arkdaşlar Gülben Ergen Boşanmak istediği eşi Mustafa Erdoğandan Daha önce boşanmak istemişti ama Musatafa erdoğan bir şans daha istemişti ama bu kez 30 Eylülde hakim karşısına çıkarak resmen boşanacaklar melekler. Haberimiz Şöyle; 7 yıllık eşi Mustafa Erdoğan'a, kendisini aldattığı...
  4. Gülben Ergen: 'Benim de canım var'

Gülben Ergen: 'Benim de canım var'

Gülben Ergen Kurban Bayramının ikinci günü Kıbrıs Lefkoşa Golden Tulip Otel’de sahne aldı. ‘Benim de canım var ben de insanım’ Gülben Ergen Kurban Bayramı’nın ikinci günü Kıbrıs Lefkoşa Golden Tulip Otel’de sahne aldı. Tuvana Büyükçınar imzalı sıvama payet straples özel dikilmiş bir kostüm giyen şarkıcı, sade makyajı ve yeni kesilmiş kahkül saç imajı ile hayranlarının...
  5. Gülben Ergen Neden Bayıldı ?

Gülben Ergen Neden Bayıldı ?

Gülben Ergen'in kurucusu ve başkanı olduğu Çocuklar Gülsün Diye Derneği'nin Mersin'in merkez Akdeniz ilçesine bağlı Yakaköy Mahallesi'nde yaptırdığı Özgecan Aslan Anaokulu'nun açılışı dün yapıldı. Eşi Erhan Çelik ve dernek yöneticileriyle birlikte açılışa gelen ünlü sanatçı Gülben Ergen, çocuklarla yakından ilgilendi. GÜLBEN HAMİLE Mİ? Konuşmaların ardından okulun açılış kurdelesi...

Sayfayı Paylaş