gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Gülben Ergen Yarı Çıpak Şarkı Sözü sözlüre

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Gülben ergenin yeni bi parçası var çıplak şarkısının sözlerini benimle paylaşırsanız minnettar kalırım.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Gülben Ergen Yarı Çıpak Şarkı Sözü sözlüre konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bu SÖzler GÜlben Ergene

Bu SÖzler GÜlben Ergene

Demet akalın çocuk istemediği yüzünden biten evliliğinden bahsederken Bana hazır verilmiş çocuk olursa bakarım çocuk yapmak gibi derdim yok Demet magazin düyasında bebeği tutmayı ile beceremiyen annelererde Gülben Ergenden bahsederek Bazıları bebeği nasıl tutcağını bilmiyor sanki bebek yerine değilde dekor yerine kullanıyor dedi
  2. Gülben Ergen - Yar Aman

Gülben Ergen - Yar Aman

Arada bir uğrayıpta hal hatır sorsan Benim en zor anlarımda yanımda olsan Seviyorum deli gibi anlamazmısın Söyle bana birtek aşkla yapamaz mısın? Kimbilir sen neredesin ah bu akşamda Benim bitmez kara sevdam yine başımda Biliyorum vazgeçmezsin sen bu aşkından Senin gibi birini sevmek benim şansımdan Yar amman amman el insaf amman Bu sevda çok yaman Benim de sabrım kalmadı artık,geleceksen...
  3. Gülben Ergen-Uzun Yol Şarkıları(2009)

Gülben Ergen-Uzun Yol Şarkıları(2009)

1. Üzgünüm 2- Bu Su Hiç Durmaz 3- Çilekli 4- Giden Günler Oldu 5- Eskiden Olsa 6- Söz 7- Tam Ortasındayım 8- Kördüğüm 9- Bir Şans Daha 10- Çilekli ( Versiyon )
  4. İzel İlk Yara Şarkısının Sözleri

İzel İlk Yara Şarkısının Sözleri

İzel İlk Yara sözleri İzel İlk Yara şarkısının sözleri Ünlü popçu İzel'in İlk Yara adlı şarkısının sözlerini paylaşıyoruz melekler :) benden kaçmana gerek yok değmemiş nazarım hiç aşığım doğuştan söylenmemiş güzel sözleri al hepsinin içinde yine kendini bul bir telaş hep başa bela halbuki bu aşk rüya gibi olsa geçen zaman merhem olurmu ilk günün yarası saklı hep şuracığımda terden...
  5. Gülben Ergen Durdurun Dünyayı Şarkı Sözü bekleyenler için burada

Gülben Ergen Durdurun Dünyayı Şarkı Sözü bekleyenler için burada

Gülben Ergen Durdurun Dünyayı Şarkı Sözleri Gülben Ergen Durdurun Dünyayı Söz ve müziği Kenan Doğulu'ya ait olan ve son günlerde internette en çok dinlenen şarkılardan biri olan Gülben Ergen Durdurun Dünyayı şarkısı tüm bu şarkıyı seven ve sözlerini bekleyen üyelerimiz ve misafirlerimiz için gelsin. İşte Gülben Ergen Durdurun Dünyayı şarkı sözleri Melek'lerim; Bu gece bitmeden fikrim...

Sayfayı Paylaş