gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

Gülben Ergen Güzelliği İçin Neler Yapıyor?

Konu, 'Güzellik ve Bakım Önerileri' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

gülben ergenin güzellik sırları, gülben ergenin güzellik önerileri, ünlülerin güzellik sırları Ünlülerin güzellik sırlarını sizler için paylaşmaya devam ediyoruz. Üç çocuk annesi sanatçılarımızdan Gülben Ergen yıllara meydan okuyan bir güzelliğe sahip. Peki güzelliği için neler yapıyor merak ediyormusunuz? İşte Gülben Ergen'in güzellik sırları ve önerileri ;
    gulben ergen.jpg

Gülben Ergen Güzelliği İçin Neler Yapıyor? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gülben Ergen - Senin İçin

Gülben Ergen - Senin İçin

Söyle neden beni istemedin Ben her gece sana ağlıyorum Aşk için harcanan ömre yazık Sayende kalbimi dağlıyorum Kıskandım seni Bir insafsız yüzünden Beni anlamadın Ağladım hem de çok ama çok ağladım Sen bana ağlamadın Kıskandım seni Bir insafsız yüzünden Beni anlamadın Ağladım hem de çok ama çok ağladım Sen bana bakma ben hep ağlarım Senin için ömrümü vermeye geldim Hadi beni zorlama koynunu...
  2. Gülben Ergen - Ne Zaman

Gülben Ergen - Ne Zaman

Sen nasılsın bir tanem haberim var Beni özlüyorsun ne zaman Yar geri dönüyorsun Buralar kar, tipi sensiz ayaz Nerede benim canım canım Nerede nerede benim aşkım canım nerede Mektuplarım sırılsıklam Kalemde kalmadı derman kar toplayan Güneş gibi yarım yalan
  3. Gülben Ergen - Bu Akşam İçimden

Gülben Ergen - Bu Akşam İçimden

Bu akşam içimden eve gitmek gelmiyor Savaşıp anılarla ezilmek istemiyorum yokluğun altında Şarkılar söylüyorum, sokaklarda yaşayanlar Alışmak zor olacak yokluğuna biliyorum Kapından geçiyorum, sokaklarda yapayalnız Alışmak zor olacak yokluğuna, görüyorum Ağlasam gören olmaz, yalvarsam duyan olmaz Olmaz meleğim olmaz,sensiz dünya yaşanmaz
  4. Sen Neymişsin be Gülben Ergen

Sen Neymişsin be Gülben Ergen

SEN NEYMİŞSİN GÜLBEN ERGEN! BİR RAMAZAN BAYRAMI DAHA BİTTİ… Bir bayram daha bitirdik hayırlısı ile, geriye baktım da geçen yılki ramazan bayramı nasıl geçti ise bu yıl da öyle geçmiş. Çocuklarım ile, ailem ile, yakınlarım ile ve de hayat arkadaşım eşim Kenan Erçetingöz ile. Dilerim ki herkesin her bayramı böyle geçsin dilerim ki bizim de bundan sonraki baramlarımız hep bir arada eşim,...
  5. Gülben Ergen Neden Bayıldı ?

Gülben Ergen Neden Bayıldı ?

Gülben Ergen'in kurucusu ve başkanı olduğu Çocuklar Gülsün Diye Derneği'nin Mersin'in merkez Akdeniz ilçesine bağlı Yakaköy Mahallesi'nde yaptırdığı Özgecan Aslan Anaokulu'nun açılışı dün yapıldı. Eşi Erhan Çelik ve dernek yöneticileriyle birlikte açılışa gelen ünlü sanatçı Gülben Ergen, çocuklarla yakından ilgilendi. GÜLBEN HAMİLE Mİ? Konuşmaların ardından okulun açılış kurdelesi...

Sayfayı Paylaş