gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Gülhan - Zır Deli

Konu, 'Çöplük' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Umutların bittiği,
    Talihin terk ettiği
    Bir yerdeyim
    Ama hiç korkmuyorum...

Romanın son sayfası
    Eksik ya da yazılmadı
    Finalini bilmeden
    Okuyorum...

Artık bende senin gibi
    Düşünmeden çok her şeyi
    Hayattan hep bir şeyleri
    Çalıyorum...

Ben de acı ve gerçeği
    Çoktandır tam bir zırdeli
    Senin gibi yaşıyorum...

Gülhan - Zır Deli konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Deli

Deli

Bilinmeyen deli, hayır ehli olan bir kimseye, Bilinen deli, ibretli işlere, Bir şeyin dokunması yahut teması ile aklında noksanlık meydana geldiğini görmek büyük günah işlemeye yahut faiz yemeye, Sebepsiz delilik mala, din ve dünya işlerini akıl ve itikaad ölçülerinde yürütmeye, Delilik, dünyanın kişiye meyletmesine, onu isteyen kimse için dünyalığa, istemeyen kimse için velilik ve kamil mümin...
  2. Gülhan - Geliyorum Yoldayım

Gülhan - Geliyorum Yoldayım

daldı şehir uykuya benim hiç uykum yok gam kederden anlamam ben de derman çok istanbulun akşamları ne şarkılar çalar kimisini oynatır kimini bozar geliyorum yoldayım ben bak yine koynundayım ben gece çoktan yolunu almış hovarda gönlüm affetmez geliyorum yoldayım ben bir adım uzaktaym ben gece çoktan yolunu almış hovarda gönlüm affetmez
  3. Gülhan - Dokun Bana

Gülhan - Dokun Bana

ağıyor yağmur üstüme ıslandım yine bu gece deli divane gözlerime sen dokunmadın bir kere sensizlikten yağmurla dost oldum ben buralarda kayboldu çığlıklarım damlalarda yine yoksun yanımda bedenim çığlıklarda son bir kez dokun bana deliyim sokaklarda yardım et kabuslarda son bir kez dokun bana
  4. Gülhan - Belki

Gülhan - Belki

gözler hep aynı sözler hep aynı güzel ya da çirkin yüzler hep aynı bıraktım kendimi yağan yağmura yaşadım aşkımı bir film gibi sakladım anları bir resim gibi bıraktım kendimi yağan yağmura belki yarın sana dönerim bilmem sarılıp ağlarım kovsan da gitmem belki de yaşar giderim kimseyi sevmeden belki yarın çeker giderim bilmem ağlasan yalvarsan sana geri dönmem belki de yaşar giderim...
  5. delisin delisin delisin

delisin delisin delisin

sen delisin delisin

Sayfayı Paylaş