gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Gülşen - 3 Dakikada 3 Paralık

Konu, 'G-H Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Yıllar önce tanıdığın O aşk perisinden hiç eser yok Kalbin boşsa benim suçum değil
    Belki sende hatalısın

Gönlümü nereye nereye kadar
    Kalbimi nereye nereye kadar
    Canımı nereye nereye kadar
    Kır kırabilirsin
    Buz tutmuş kalbimi
    Çöz çözebilirsen
    Kalbim ellerinde hala yaralı,yaralı

Biz sana laf söyletmeyelim
    Biz sana toz kondurmayalım
    Sen 3 dakikada beni 3 paralık et
    Her şeyini alttan alalım
    Kimselare yan bakmayalım
    Sen 3 dakikada beni 3 paralık et

Gülşen - 3 Dakikada 3 Paralık konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. :,Gülşen,:

:,Gülşen,:

:,Gülşen,:in kara böcükler adlı şarkısını dinlemenizi öneririm çk güzel bi şarkı
  2. gülşen

gülşen

29 Mayıs 1976 İstanbul’da doğdu. Bir ablası bir ağabeyi var. Şehremini Lisesini bitirdikten sonra, konservatuar Türk Müziği bölümüne girdi. 2 yıl devam etti. Müziğe doğduğu gün başladığını düşünüyor... 5-6 yaşlarında şarkıcı olmaya karar verdi. Konservatuarla eş zamanlı olarak İstanbul’da klüplerde sahne aldı. Çok sürmeden Serap ve Özkan Turgay’dan bir gün yine sahnede şarkı söylerken...
  3. Şerefim iki paralık...

Şerefim iki paralık...

Sana karşı uzattığım avuçlarıma ihaneti koydun.. Elimin titremesi düşürmedi o kötü kelimeyi avuçlarımdan.. Damarlarıma sızdı, Canımı yaktı.. Sesimi çıkaramadım aşkım Hatrın vardı!! İtinayla "Ayrılmalıyız.." dedim sadece.. Sefil aldanışları, Fütursuz sevişleri çıkardım az önce; Hay aksi !! Böyle bir havaya denk geldi ayrılık; İklimler benden önce almış haberi.. Kurşunlanmış bir...
  4. romantik dakikalar

romantik dakikalar

romantik dakikalar hanımlar bana böle buram buram aşk kokan sevgilimle dans edebiliceğim bir şarkı lazım tavsiyelerinizi bekliyorumm
  5. Arkadaşlar Bir Paralık Olmak Deyiminin Anlamı nedir?

Arkadaşlar Bir Paralık Olmak Deyiminin Anlamı nedir?

Bir Paralık Olmak Deyiminin Anlamı nedir aranızda Bir Paralık Olmak Deyiminin Anlamını bilen arkadaşlarım varsa lütfen bana da Bir Paralık Olmak Deyiminin Anlamını yazsın. İyi günler.

Sayfayı Paylaş