gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Gülşen - Nazar Değmesin

Konu, 'G-H Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Neyine güveniyor kalbim Boyumdan büyük bu sevda En zorunu buldum aşkın
    Kendini bana sakla
    Yaşayamazsam bugünü
    Hayat beni bağışlamaz
    Yarını bilmem unut dünü
    Sana zararım dokunmaz
    Bozuyorum aşk orucumu
    Yıllar sonra seninle
    Aşığım, hayranım her bir zerrene
    Bakmaya kıyamadım birkez yüzüne
    Nazar değmesin, eğilsin alem dizine

Gülşen - Nazar Değmesin konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. :,Gülşen,:

:,Gülşen,:

:,Gülşen,:in kara böcükler adlı şarkısını dinlemenizi öneririm çk güzel bi şarkı
  2. gülşen

gülşen

29 Mayıs 1976 İstanbul’da doğdu. Bir ablası bir ağabeyi var. Şehremini Lisesini bitirdikten sonra, konservatuar Türk Müziği bölümüne girdi. 2 yıl devam etti. Müziğe doğduğu gün başladığını düşünüyor... 5-6 yaşlarında şarkıcı olmaya karar verdi. Konservatuarla eş zamanlı olarak İstanbul’da klüplerde sahne aldı. Çok sürmeden Serap ve Özkan Turgay’dan bir gün yine sahnede şarkı söylerken...
  3. Sabahat Akkiraz - Değme Felek

Sabahat Akkiraz - Değme Felek

Bugün benim efkarım var zarım var Değme felek değme değme telime Gül yüzlü cananı dost dost elden aldırdım Ecel oku değdi dost dost gülüme benim Değme felek değme değme telime benim Değme zalım değme değme telime benim Lokman hekim gelse dost dost sarmaz yarayı Hilebazı dostulan dost dost açtım arayı Ne köşkümü koydu dost dost ne de sarayı Baykuşlar tünedi dost dost dalıma benim Özlemiyem...
  4. Yavuz Bingöl - Değmen benim

Yavuz Bingöl - Değmen benim

Değmen benim gamlı yaslı gönlüme Ben bir selvi boylu yardan ayrıldım Evvel bağban idim dostun bağında Talan vurdu ayva nardan ayrıldım Gökyüzünde turna gibi dönende Baykuş gibi viran yurda konanda Çok ağladım mecnun gibi çöllerde Ferhat gibi şirin yardan ayrıldım
  5. Değme Yarama, Kanar... Durduramazsın

Değme Yarama, Kanar... Durduramazsın

Akan kan,gözümden damlayan yaşla karışırken,sessizce izliyorum dışardan bu içler acısı kavuşmayı. Ne tuhaf!!!Oysa kavuşacak olan bizdik,onlar değil... Un ufak oldu yüreğim.Ruhumda dolaşan kasvet yüreğime bulaştı,parçaladı,kanattı... Söylesene,kan nasıl dursun artık damarlarımda? Gözlerimiyse hiç sorma...Hançer saplandı onlara,akmasınlar mı? Yaramda alınyazın var,yaşımdaysa...

Sayfayı Paylaş