gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    961
    Ödül Puanları:
    113

Gülşen - Son Perde

Konu, 'G-H Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

içimde nedenini bilmedigim bir kirilganlik söz konusu dilimde söylemek istedigim
    üstümden çikmiyor teninin kokusu

sen kendi derdine yan
    beni bana birak artik uslan
    al hatiralardan ne varsa al
    kendimden vazgeçmisim
    birtek sana yanar içim
    gel bendeki seni al
    kolaysa al ...

herseyin üstesinden gelen kalbim
    bugünlerde beni yari yolda koyuyor
    ask dedigin sey
    belki son perde
    insan kapansin diye dua ediyor...

Gülşen - Son Perde konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. :,Gülşen,:

:,Gülşen,:

:,Gülşen,:in kara böcükler adlı şarkısını dinlemenizi öneririm çk güzel bi şarkı
  2. gülşen

gülşen

29 Mayıs 1976 İstanbul’da doğdu. Bir ablası bir ağabeyi var. Şehremini Lisesini bitirdikten sonra, konservatuar Türk Müziği bölümüne girdi. 2 yıl devam etti. Müziğe doğduğu gün başladığını düşünüyor... 5-6 yaşlarında şarkıcı olmaya karar verdi. Konservatuarla eş zamanlı olarak İstanbul’da klüplerde sahne aldı. Çok sürmeden Serap ve Özkan Turgay’dan bir gün yine sahnede şarkı söylerken...
  3. Peri

Peri

rüyada peri bacalarını görmek rüyada bacaları görmek bacası Kişi rüyasında dans eden, oyun oynayan perileri görür veya onlarla konuşursa, hiç beklemediği ve oldukça önemli bir servetin geleceğini gösterir. Kişi rüyada perileri görür veya onlarla konuşursa, hiç ummadığı ve çok büyük bir paranın geleceğini işaret eder. Rüyada güzel bir peri görmek murada ereceğini haber verir. Perinin bir insanı...
  4. Perde

Perde

İşleri gizlemeye, sır araştıran arkadaşa, malını başkasından kıskanan kadına, Desenli perde kadına, çocuğa ve kişinin sahip olduğu şeylerle edindiği itibar ve hürmete, Bilinmeyen perde üzüntü ve kedere, Ev kapısındaki perde dünyalıktan gelecek üzüntüye, Eski perde devamlı olmayan üzüntüye, yeni perde sürekli üzüntüye, yırtık perde ferahlık ve sevince, Siyah perde mal tarafından gelecek...
  5. Gülşen - Detay

Gülşen - Detay

hadi sen affettin beni ben affettim mi bakalım hiç memnun değilim kendimden eyy aklım bişeyler yapalım detaylarla deliren kalbim bire bin katıyor yine dengemi bozan mutluluğundan kaçarak mı kurtulayım düzene yenik mi düşecegiz acaba ozaman aşkından ölebilirim hiç getirirmiyim kırılma noktasına kırmam onu işi bilirim programsız hazırlıksız aşkına tutulmuş olabilirim bundan böyle sensiz bir...

Sayfayı Paylaş