gebe
  1. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

Hayki_fieber-Yoksun yanımda

Konu, 'Şarkı Sözleri' kısmında MEÇHUL tarafından paylaşıldı.

Fieber: Unuttum herseyi gecmisi sildim uzagim simdi ucurumlardan kanarken eller tutan birisi var yanarken heryer icinde degiliz yada biz olalim fark etmez kül olalim alevin sarsin beni Dalsin gözlerim kalsin öylece yoksun yanimda bitmez bu gece yine üsüdüm bak nerdesin askim bu adam böyle olmuyo sensiz duygular artik yok gibi derken kanimda deli bir asik dalidir yanimda olmani su an herseyden herkesden isterdim cok nedensizce bir gözyasi damlar kedersiz bu kez gülen suratlar Dalgalalari izlerken yine yazdim bak gizlerdim kendimi herkesten bu sefer söz verdim kendime baktigim heryere ikimizi koydum yazdigim her satir ikimizin olsun mutluluk adina bir yas damlarken herseyim oldun karistin kanima gözlerine baktim askina sersem Sonsuz isiklara soguk bir imza atmis bedenim aldirmazki yada kandirabilir herkes beni yaa izmarit heryer aklimdaki sen kimi istedigimi biliyorum artik dönme rüya'yi seviyorum artik her parcam sana her sayfamda A vede D'yi yazıyorum artık Hayki:
    Tıkandim Askim yazamıyorum Yok Olmuyo gene daraliyorum bak kac gün oldu seni göremedim neden HicBirseyden Tat alamiyorum ben Kesiyorum ama kanim yok kollarimda Özledim sesini ara nolursun gözlerime bikere bak yeterli kalbimden düsüpte sayfami doldursun kelimeler ilham ver bana teninle birak icimde firtinalar kopsun
    Damla'm inanki sadece sen yanimda yoksun diye kalemim aglar ama durmaz yarinim her anim ve benim her anim'sin ilk tadinda hani derdim ya basinda sonunda sen sonunda KARIM'SIN

bir sen gibi bir ben gene birden gelir aklima gözlerin hep sorarlarya Hayki nerden gelir aklina sözlerin inkaar edemem bu kagidi dolduran ben degil sensin koskoca kalbimide tek doldurabilen minicik kralicem'Sin askim sen yoksan noksan bir yanim ve biliyorum ki bir yarimda sen yerden yere vursan bile kalbimi gene biliyorumki bir yarinda ben biliyosunya tek sözün yeter sensizlik bana tek keder ve görüyosunya kim ne derse desin bu Yürek gene SEN'der....

Hayki_fieber-Yoksun yanımda konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hayki ft. Fieber - Yoksun Yanımda

Hayki ft. Fieber - Yoksun Yanımda

Unuttum herşeyi geçmişi sildim Uzağım şimdi uçurumlardan Kanarken eller tutan birisi var Yanarken heryer içinde değiliz Yada biz olalım farketmez kül olalım Alevin sarsın beni Dalsın gözlerin kalsın öylece Yoksun yanımda bitmez bu gece Yine üşüdüm bak nerdesin aşkım Bu adam böyle olmuyo sensiz Duygular artık yok gibi derken Kanımda deli bir aşk dolanır Yanımda olmanı şuan herşeyden Herkesten...
  2. Yoksun yanımda...

Yoksun yanımda...

YOKSUN YANIMDA... Unuttum herşeyi geçmişi sildim uzağım şimdi uçurumlardan kanarken eller tutan birisi var yanarken heryer içinde değiliz Yada biz olalım farketmez kül olalım alevin sarsın beni dalsın gözlerin kalsın öylece Yoksun yanımda bitmez bu gece yine üşüdüm bak nerdesin aşkım bu adam böyle olmuyo sensiz duygular artık yok gibi derken Kanımda deli bir aşk dolanır yanımda olmanı...
  3. Yoktun

Yoktun

Yeryüzüne düşen ilk yağmur tanesi vardı avuçlarımda o gece... Hayallerim gözümün önünde dans etti...Düşlerimdi gökyüzünden bana göz kırpan, yıldızlar değil; yalnızlığımda...Oysa aşk iki kişilikti... Çayım vardı; bir kupa elimde, diğer elimde ise o gece yeryüzüne düşen ilk yağmur tanesi... Çiseleyen yağmur bile ürpertemedi bedenimi; hayalin gibi... Bense yalnızdım; yokluğunda... Sadece...

Sayfayı Paylaş