gebe
  1. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

Gün Batımları

Konu, 'Doğa Manzara Resimleri' kısmında kaprisli tarafından paylaşıldı.

Hemen hemen hepimiz günlük hayatın koşuşturmacasındayız. Kimimiz evde kimimiz işte günümüzün nasıl geçtiğini anlamıyoruz ve biz koşuştururken doğanın bize sunduğu güzellikleri kaçırıyoruz:uhu::uhu: Siz onlara gidemediğiniz için bende onları size getirdim umarım beğenirsiniz:kapiş::kapiş:

2. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Gün Batımları
    bayılırım ben gün batımına tesekkürle r cnm

3. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

rica ederim canım:)

4. AYTASI

AYTASI Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    32
    Ödül Puanları:
    28

denizde gün batimini izlemek bir harika tesekkür ederim canim sayende özlemimi giderdin resimlerinle

5. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    rica ederim canım ne mutlu bana

Gün Batımları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gün Batımında Bulutlar

Gün Batımında Bulutlar

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Kurtuluş Günleri

Kurtuluş Günleri

ankaranın kurtuluş tarihi iç anadolu bölgesinin kurtuluş günleri iç anadolu bölgesi günleri marmara bölgesinin anadolunun 3 Ocak İçel 5 Ocak Adana 5 Ocak Adana/Ceyhan 5 Ocak İçel/Tarsus 7 Ocak Osmaniye 8 Ocak Hatey/Ezin 9 Ocak Hatay/Dörtyol 10 Ocak Bingöl/Kığı 12 Şubat Kahramanmaraş’ın Kurtuluşu 13 Şubat Erzincan/Merkez Kurtuluş Günü 13 Şubat Giresun/Görele Kurtuluş Günü 14 Şubat...
  3. Gün batımında başlar özlemler

Gün batımında başlar özlemler

Gun batiminda baslar ozlemler. El ayak cekilmeye baslayaninca bu yalanci kentte kalirsin bas basa bir sen, bir yalnizligin birde ozlemlerin. Ellerin usumeye baslar yoksa sevgilin yaninda. En buyuk ozlem de onadir ya. Kendini hep yarim hep eksik hissedersin. Duvarlar ustune gelir. O’ nun yoklugunda.. yaktigin sigara bile senin gibidir biraz aci biraz kederli yanar. Sonra bir sarki...
  4. geçmişten günümüze =)

geçmişten günümüze =)

This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 650x402. This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 650x397. This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 650x388.
  5. gün gün gebelik takvimi

gün gün gebelik takvimi

selam çok yeni hamileyim bana gün gün gebelik takvimi lazım tecrübeli anneler bana deneyimlerinizdende bahsederseniz çok sevinirim hamileliğin başlangıcından doğuma kadar gün gün gebelik bilgilerini paylaşırsanız bende daha çok bilinçli olacağımı düşünüyorum

Sayfayı Paylaş