gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Günay Restoran

Konu, 'Şehir Eğlence Mekanları' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

0212 230 33 33 Yer : Mecidiyeköy

Adres : Büyükdere Cad. Beytem İş Hanı Şişli

Ücret : TLTLTL

Kredi Kartı : Visa-Master

Park : VAR

20 yıldır İstanbul`un canlı müzik yapılan en kaliteli restoranlarından biri olan Günay Restaurant, hem yemekleri, sahne alan sanatçıları hem de müdavimleri ile kategorisinde tek olma özelliğini sürdürüyor. Her gün 21.00-02.30 saatleri arasında müşterilerini ağırlayan Günay`da akşam yemeği servisi 21.00`de başlıyor. 23.30`da sonlanan yemek servisi sonrası ünlü sanatçılar sahne alıyor ve 02.30`a kadar sürecek eğlence başlıyor. Mönüsü Türk mutfağından seçilen yemeklerden oluşan restoranın mutfağı hem göz hem de mideye hitap ediyor.

Günay Restoran konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Restoran

Restoran

Gıdanıza dikkat etmenizde fayda var.
  2. Günay Restoran Yeniden Açılıyor

Günay Restoran Yeniden Açılıyor

İSTANBUL ELİT HAYATININ EN ÖNEMLİ MEKANLARINDAN GÜNAY RESTORAN 18 EKİM CUMARTESİ GECCESİ KAPILARINI YENİDEN AÇIYOR.. Fahrettin Arslan'ın vefatından sonra gazino kültürünün tarihe gömüldü şu günlerde kapılarını açacak Günay, İstanbullular'ın eğlence adresi olacak.. İç dizaynının tamamen yenilendiği Günay Restoran'ı Nanna, Paysage, Balık Noktası gibi mekanları olan Bayram ve Vahit Yıldız...
  3. Cumba Restoran

Cumba Restoran

Cumba Restoran Bornova Cumba Restoran & Bar, tüm İzmir'e tepeden bakan enfes manzarası, mimari yapısıyla çarpıcı bir uyum sağlayan sıra dışı dekorasyonu, lezzeti zirveye taşıyan eşsiz mönüsü ve sıcak atmosferiyle İzmir gecelerine ayrı bir büyü katıyor. Cumba'nın kapısından içeri girince İzmir'in en keyifli saatleri başlar. Daha Asansörden aşağıya inerken, ayrıcalıklarla bezenmiş bir...
  4. Aşk restorantı

Aşk restorantı

aşk restorantı O kadar çok beğendim ki hemen paylaşmak istedim.Bence bu yazının adı aşk restorantı okuyunca hak vereceksiniz=) 'merhaba hoşgeldiniz' - merhaba 'siparişi şimdi mi verirsiniz yoksa daha sonra mı ?' - biz biraz bakalım daha sonra siparişleri veririz 'peki efendim nasıl arzu ederseniz' - teşekkürler... evet hayatım ne yesek bugün canın ne çekiyor hasret mi ? daha geçenlerde...

Sayfayı Paylaş