gebe
  1. <><><><><><>

<><><><><><> Forum Okuru

günlük aktiviteleri listeleyebilir misiniz lütfen

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında <><><><><><> tarafından paylaşıldı.

arkadaşlar günlük aktiviteleri listeleyebilirmisiniz

günlük aktiviteleri listeleyebilir misiniz lütfen konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Günlük Aktiviteler

Günlük Aktiviteler

günlük aktiviteler günlük aktivite yapılan aktiviteler aktivitelerimiz aktivite listesi Herhangi bir aktivite esnasında nefes darlığı, kalp atışlarında düzensizlik, baş dönmesi ve göz kararması, veya göğüs ağrısı hissederseniz, yakınmalarınız geçene kadar dinlenin. 20 dakika içinde yakınmalarınız geçmezse doktora başvurunuz. Banyo : Ilık suyla duş alabilirsiniz. Yaralarınız tam iyileşinceye...
  2. hamile miyim? LÜTFEN YARDIM EDİN!!!

hamile miyim? LÜTFEN YARDIM EDİN!!!

iyi günler melekler. adetlerim genellikle 3-4 gün önce gelir. mesela nisan ayında 18.de geldi. mayısta da 14.de gibi. bu ayda erken gelmesi gerekiyordu. benim sorum şu göğüslerim düşücekmiş gibi ağrı. midem bul. ayaklarım ağrı. çok halsizim kabızım bir haftadır kasıklarımda çok ağrıyor. 4 gün önce kalem test yaptım 2 çizgi çıktı. ama 2. si silikti.yardımınıza ihtiyaçım var
  3. Günlük Ne Kadar Aktiviteye İhtiyacımız Var?

Günlük Ne Kadar Aktiviteye İhtiyacımız Var?

günlük aktivite, ne kadar spor yapmalıyız, kaç saat spor yapılmalı Sevgili melekler, halkımızın en büyük yanılgısı olan zayıflamak için spor yapılır algısından kurtulmanın zamanı geldi de geçiyor bile. Spor salonuna her gittiğimde, senin gelmene ne gerek var zaten zayıfsın sözlerine cevap vermekten yorulmuş durumdayım. Lütfen şunu unutmayalım, spor sadece zayıflamak için yapılmaz. Spor canlı...
  4. Hamile miyim değil miyim lütfen beyza yardım

Hamile miyim değil miyim lütfen beyza yardım

Arkadaşlar merhaba. Bundan tam 1 hafta önce sevgilim iç çamaşırıma boşaldı. Fakat üst kısımlarına doğru. İç çamaşırım tamamen ıslaktı ama benim ve çok fazla terlemiş olmamızın etkisi de var, hep böyle oluyor zaten. Bir kez de boşalmadan girişime doğru bastırır gibi yaptı çamaşırımın üzerinden saniyelik olarak. Spermlerin Az bir kısmını kasığımdan sildim hemen. Daha sonra ellerimi 2 kez yıkayıp...
  5. Lütfen yardım! Düşük belirtisi mi!!!

Lütfen yardım! Düşük belirtisi mi!!!

5 haftalık hamileyim. Dün uzanırken uyuya kalmışım Nasıl oldu bilmiyorum ama çok sert bir şekilde düştüm. Bugün karnıma kramplar girdi adet sancısı gibi ama kanama yok.. Bir tehlike olabilir mi

Sayfayı Paylaş