gebe
  1. gul-guzeli

gul-guzeli Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    100
    Ödül Puanları:
    0

gurbet gelini olmak

Konu, 'Meleklerin Günlüğü' kısmında gul-guzeli tarafından paylaşıldı.

vatan hasreti cekenler gurbet gelinleri ben de varim aranizda yanliz deyilsiniz butun gurbetcileri buraya bekliyom vatan hasreti nasil bir duygu :bayraks:allah kavustursun

2. gul-guzeli

gul-guzeli Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    100
    Ödül Puanları:
    0
    oyle ozledimki canim turkiyem vatan gibisi yok

3. SÜPRiiZZ

SÜPRiiZZ Forum Okuru

bende gurbet geliniyim,yabanci bi ülkede yasamak cokk zormus.Allah a cok sükür ki esim cok iyi bir insan onun sevgisiyle ben bütün zorluklarin üstesinden geliyorum yoksa bu Almanya ya hic alisamazdim.

gurbet gelini olmak konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Erzurumlu Emrah - Ağalar Gurbetten Geldim

Erzurumlu Emrah - Ağalar Gurbetten Geldim

Ağalar gurbetten geldim Geldim ki nazenin gitmiş Bir daha saz almam ele Salınıp gezenim gitmiş Aynasın verin dizine Sürmesin çeksin gözüne Siyah zülfün mah yüzüne Tarayıp düzenim gitmiş İçmişem ezel şarabı Gine kavuştur yarabbi Destinde aşkın kitabı Okuyup yazanım gitmiş Bir dahi içmenem bade Sırrımı vermenem yade Uçtu gövel kaldı yada Göllerde gezenim gitmiş Emrah'ım ben de varırsam...
  2. Suudi Arabistanda Gelin Olmak

Suudi Arabistanda Gelin Olmak

arabistan gelinlikleri arabistan gelinlik modelleri düğünleri suudi arabistanda kadın olmak suudi düğünleri
  3. gurbet .....

gurbet .....

merhaba bayram geldi ailemden uzaktayım.kendimi çok kötü hissediyorum:grev:.biraz beni ferahlatın.gülmek istiyorum :oppucuk:
  4. gelin olmak  zor meslekkkkkk

gelin olmak zor meslekkkkkk

evvet melekler şimdi sölermisiniz bana neden yabancı diyardan gelen gelinler dişlanırrr bende bir yabancı gelin olark bunu sizlere sormak istiyormmmm...gelin olmak zaten zordurr ama geldiğiniz memleketin , evin yerine kültürüne adetine yabancıysanız ve özellikle benim gb doğuluysanız inanın dahada bi zorlaşiyorrr...
  5. Rüyada Gelin Olmak

Rüyada Gelin Olmak

Rüyada Gelin Olmak ne anlama geliyor rüyamı yorumlayın.

Sayfayı Paylaş