gebe
  1. PembeRüzgar

PembeRüzgar Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Güvenilir kozmetik

Konu, 'Çöplük' kısmında PembeRüzgar tarafından paylaşıldı.

Kızlar japon pazarının birinde flormar göz kalemleri gördüm kozmetik dükkanlarındaki gibi stadında 2 tlye..sizce güvenilir midir?Siz bu tür yerlerden alışveriş yaptınız mı? Güvenir misiniz?

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Ben olsam marka olarak ne görürsem göreyim öyle bir yerden kozmetik malzemesi almam. Alacaksan gidip kendi mağazasından almalısın bence :tik:

Güvenilir kozmetik konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. En güvenilir otolar Japonya'dan

En güvenilir otolar Japonya'dan

Which? Car dergisi tarafından yapılan bir araştırmaya göre dünyanın en güvenilir arabaları Japon otomobilleri çıktı. Listenin ilk 7 sırasını Japon otomobilleri paylaştı. İlk sırada Honda yer alırken, onu Toyota, Daihatsu, Lexus, Mazda, Subaru ve Suzuki izledi. Derginin editörü Richard Headland, araştırma sonuçları ile ilgili yaptığı açıklamada, "Japonlar dünyaya nasıl sağlam ve...
  2. güvenilir

güvenilir

gercekten meslegini iyi yapan ve kaliteli bir diş hekimini nasıl secebiliriz.
  3. En güvenilir meslek hangisi ?

En güvenilir meslek hangisi ?

Uluslararası Stratejik Araştırma Eğitim ve Danışma Merkezi Platformunun (USADEM) yaptığı "AB Sürecinde Türkiye'nin Sosyo-Politik Profili" konulu araştırmada öğretmenlik en güvenilen meslek olarak belirlendi. Gazetecilerin durumuna gelince... Uluslararası Stratejik Araştırma Eğitim ve Danışma Merkezi Platformunun (USADEM) Türkiye'nin 15 ilinde 1900 denek üzerinde yaptığı "AB...
  4. sigarayı bıraktırma aracları güvenilir mi???

sigarayı bıraktırma aracları güvenilir mi???

sigaraya başlamak bırakmak kadar ne yazık ki kolay değill ülkemizde sigarayı bırakmak için bir cok ilaclar cıktı peki bunlar ne kadar yararlı...belkii aranızda bunları kullanan vardır eger varsa lütfen yorum yapın iyi veya kötü yönde... Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi’nden Doç. Dr. Uğur Gönlügür, sigarayı bıraktırma araçlarının yüzde 100 güvenilir olmadığını söyledi. Gönlügür,...
  5. hamilelik testleri ne kadar güvenilir

hamilelik testleri ne kadar güvenilir

Ben her ay sürekli acaba hamilemiyim diyerek test yapıyorum. Genelde de ikinci silik çizgiyi görüp seviniyorum heralde bu sefer hamileyim diyerek fakat her seferinde de kan testi negatif çıkıyor. Hatta en son yaptığım testte ikinci çizgi belirgin çıktı fakat test iyice kuruyunca belirginliği baya kayboldu. Tabi yine kan testinin sonucu negatif. Şimdi sorum şu testlerde ikinci çizgi neye göre...

Sayfayı Paylaş