gebe
  1. sunlight

sunlight Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

Lilabon Özel İndirimleri

Konu, 'İndirim Haberleri' kısmında sunlight tarafından paylaşıldı.

Kızlar bildiğiniz üzere artık sadece biz bayanlara hitap eden bir online alışveriş sitesi var...Lilabon com ..Bu siteyi daha önce de bazı arkadaşlarla tartışmıştık güvenilir midir alışveriş yapılır mı gibilerinden..ben ilk alışverişimi yapıp test ettim...sonrasında ise 2 sipariş daha verdim..hiçbir problem yok..ürünler gayet kaliteli bir şekilde elime ulaştı ödemeyi kapıda kargo görevlisine yaptım..dedikleri gibi % 5 para puanımı aldım..3. siparişimde ise para puanımı kullandım... deneyen bir iki arkadaş daha özelden mesaj yazmış bana ..işte alışveriş yaptım gayet güvenilir , ürünler kaliteli vs. diye..ben de sizlere bilgi vereyi istedim..Lilabon com'un fiyatları çok uygun..müşteri hizmetleri iyi calısıyor telefonla dilediginiz zaman ulaşabiliyorsunuz..aynı gün kargo yapıyorlar ve kapıda ödeme sistemleri var.. ben denedim ve böyle bir siteyi keşfetmekten mutlu oldum..sizlerin de bilgisi olsun istedim..
    umarım yardımcı olabilmişimdir...

2. angelnur

angelnur Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Güzel ve uygun ürünler varmış gerçekten, paylaşım için teşekkürler. Sanırım alışveriş yapabileceğim bir sitem daha oldu.

3. betuli

betuli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Daha sıcak güncel indirimler bekliyoruz:)

Lilabon Özel İndirimleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Praktiker'de Çılgın Yaz İndirimleri

Praktiker'de Çılgın Yaz İndirimleri

praktiker bisiklet fiyatları praktiker,2011 indirim,yaz, indirim haberleri, ucuzluk, 30 haziran indirimleri,tencere, bisiklet,köşe oturma grupları , market indirimlerini buradan bulabilirsiniz Praktiker'de çılgın yaz indirimleri! hanımlar kaçırmayın bu indirimleri diyorum ve sizlere biraz bahsediyorum. Praktiker’in çılgın yaz indirimleri durmak bilmiyor. 30 Haziran 2011 tarihine kadar...
  2. Colins'den bayram özel indirimleri

Colins'den bayram özel indirimleri

Evet kızlar beğenerek takip ettiğimiz colins marka ürünlerinde bayram özel ürünlerinden haberiniz var mı? Haberdar olmayanlar için colins bayram özel indirimleri sizler için geliyor. Kızlar 9 Kasım'a kadar tüm alışverişlerde bir ürün aldığınız taktirdi ikinci ürün 0 indirimli! Bu kampanyayı kaçırmamak için 9 Kasım'a kadar herhangi bir colins mağazasına gitmelisiniz. :) Veeeeeeee hepinize...
  3. Kartal Yuvası İndirimleri

Kartal Yuvası İndirimleri

Limango'da bugün lisanslı beşiktaş ürünlerini %85 indirimle satmaktadırlar Ve ayrıca kargo ücreti de yok. En güzel kadın taraftarların beşiktaşlı kadınlar olduğunu da hesaba katarsak, kendine yakışanı yapmış ve erkek giyim yanında kadın giyime yönelik beşiktaş ürünlerini de satışa sunmuşlardır. tebrik ediyor, kredi kartımıza uzanıyoruz. Yediden yetmişe tüm Beşiktaş taraftarlarına müjde! |...
  4. Colins mağazalarında bayrama özel indirimler!

Colins mağazalarında bayrama özel indirimler!

Bu konu; colins bayram indirimi hakkında bilgi vermektedir. Ürünlerini beğenerek giydiğim Colins’te bayram öbcesi bizleri düşünerek cazip fiyatlar sunmuş. Bu bayramda da şıklık ve kaliteyi daha ucuza alabilmenin keyfini Colins’le yaşayacağız. Aslında bu fırsatları değerlendirirp ihtiyaçlarımızı da karşılarken mağazadaki tüm güzel ürünlere bakmadan da edemiyoruz :D:D Sezon trendlerini takip...
  5. Collezione'dan % 50'ye Varan Özel İndirimler!

Collezione'dan % 50'ye Varan Özel İndirimler!

collezione indirim collezione kampanya Sevgili melekler, koleksiyon renklerini yazın canlılığından alan Collezione, 20 Haziran- 4 Temmuz arası harika indirimlerle satışlarına devam ediyor. Collezione İlkbahar / Yaz 2013 koleksiyonu, bu tarihler arasında renkli etiketli ürünlerde % 50’e varan indirimler sunuyor. Sakın kaçırmayın!...

Sayfayı Paylaş