gebe
  1. tesadüf

tesadüf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.943
    Ödül Puanları:
    0

Güzel bir kır evi

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında tesadüf tarafından paylaşıldı.

Kır evi dekorasyonu Country tarzı dekorasyon
    Kır evlerini çok beğeniyorum. Negüzel doğayla baş başa. Kır evlerinin de dekorasyonu tarzına yakışır oluyor tabiki. Modern tarzla döşenmiş bir kır evi düşünemiyorum. Kır evine en çok yakışan tarz counrty tarzı. İşte meleklerime göze kır evi dekorasyonu;

Güzel bir kır evi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. en güzel kır düğünü

en güzel kır düğünü

adana kır düğünü mekanları adana kır düğünü anadolu yakası mekanları istanbul avrupa yakası istanbul anadolu ben sahsen bu kadar güzel bir düğün görmedim eeeeeee ne diyelim onlar ermiş muradına................................... . . . . . ne tatlılar dimi ama..............................................
  2. Tam bir kır evi dekorasyon örneği

Tam bir kır evi dekorasyon örneği

Kır evi dekorasyonu Country dekorasyon örneği Ara sıra eşimle kafa dinlemeye gideceğimiz bir kır evimiz olsun isterdim. Haftasonu kaçamkları için süper olurdu. bu kır evi dekorasyonunu ve yapısını çok beğendim. En çokta ahşap ev konseptini birde teras katını tabiki:)
  3. Bembeyaz bir kır evi dekorasyonu

Bembeyaz bir kır evi dekorasyonu

Country tarzı dekorasyon örneği Beyaz ev dekorasyonu Country tarzı ev dekorasyon örneği ile karşınızdayım meleklerim:) Bu bembeyaz kır evi dekorasyonunu çok beğendim. Orman havası alacağım bir kır evi hayalim var zaten. bu evde o hayale tam uydu.
  4. Hayalimdeki kır evi meleklerim

Hayalimdeki kır evi meleklerim

Kır evi örnekleri Bahçeli ev örnekleri Kocaman bir bahçesi, ahşap panjurları olan bir kır evi hayalim var. bu kır evi örnekleri tam da benim hayalime uygun. Yeşillikler içinde ve bol çiçekli bir bahçeye sahip. Yazın 3-4 ay geçirsem bu evde örüm kesin uzar benim:)
  5. evde kır pidesi yapabilirmiyim

evde kır pidesi yapabilirmiyim

Selam melekle,r eşim pideye bayılıyor ve hemen her hafta bir kere pide yemeye gidiyoruz.Ama ben dışarda yemekten yana değilim, evde kır pidesi yapabilirmiyim?

Sayfayı Paylaş