gebe
  1. canan

canan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

guzel hayeller

Konu, 'Hayal Dünyası' kısmında canan tarafından paylaşıldı.

hayeller bırcıftlıgım olsun yesıl guzel doganın ıcınde esım ben ve allah yenıden nasıp ederse bebegımızle ..............

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Ce: guzel hayeller
    inş arkadaşım gerçekleşir çiftlik olmasada ALLAH sana mutlu bir ev ve hayırlı bir evlat nasip eder

3. canan

canan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: guzel hayeller

tesekker ederım ruyam cok nazıksın

guzel hayeller konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bir fotoğrafçının hayelleri

bir fotoğrafçının hayelleri

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. guzel mi??

guzel mi??

arkadaslar bu sac modeli guzelmi..........belki yaptirabilirim ama kararsizim.........
  3. yıkılan hayeller

yıkılan hayeller

merhabalar.., Aranıza yeni katıldım.ama sizleri yaklaşık 1 senedir takip ediyorum.en sonunda acılarımın birileriyle paylaşarak azalacağını düşündüm.4 senedir mutlu giden bir evliliğim var.herşey çok güzel hatta süper desem abartmış olmam sanırım.ama bir eksiğimiz var.iki çift göz,yumuk bir el,bir bebek.evliliğimizin 4 ayında dış gebelik,3 senenin içinde 5 aylık erken doğum ve.1 ay öncede...
  4. gul-guzeli

gul-guzeli

Merhaba arkadaslar benide araniza alin
  5. GUZEL DUALAR

GUZEL DUALAR

Ey Allah'ım Sana Aşkımı ilan ediyorum... Sevginle dağıt bedenimi, Tekrar sevginle bir araya getir! Sevginle çıkayım, Sana koşayım yüreğimdeki sevginle! Mahşerde sevginin gölgesinde bekleyeyim Seni! Sevginle hesaba çek beni! Sevgi terazinde ölç sevgimi! Sahteyse sevgim, yak beni! Küçücük de olsa eğer, sevgim gerçekse; Sen de sev beni!.. Geçeyim sırat köprüsünden sevginle! Sevginle, dilimde...

Sayfayı Paylaş