gebe
  1. 19bjk03

19bjk03 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    101
    Ödül Puanları:
    0

güzel rüya görmek için okunacak dua

Konu, 'Dua Ayetler Hadis' kısmında 19bjk03 tarafından paylaşıldı.

güzel rüya görmek için dua güzel rüya görmek için okunacak dua okunan kötü görmemek okunacak ruya gormek icin okunan güzel rüya görmek için okunacak dua
    “Allahümme inni es'elüke ru'yen salihaten sadıkaten gayra kazibetin nafietin gayra dârrin”
    :dilektut:

"Allah'ım! Senden doğru, iyi ve yalan olmayan, faydalı olup zararı olmayanı göstermeni diliyorum."

AlInTI

Ben arada bir okurum faydasini da gördüm.

2. elfce

elfce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    73
    Ödül Puanları:
    48
    bugun bende okuyayım bir :) teşekkürler paylaşımın için allah razı olsun :)

3. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Ben de deniyecem inş faydası oLur

güzel rüya görmek için okunacak dua konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Rüyada korktuğunuz zaman okunacak dua

Rüyada korktuğunuz zaman okunacak dua

gece rüyada korkmak rüyada şeytandan korkmak Rüya kötüye işaret olduğu yolunda kendisinde şüphe belirirse, hemen şu duayı okumalıdır: "Allâhümme innâ neûzü bike min ameli'ş-şeytani ve seyyiâti'l-ahkâm." "Allah'ım, şeytanın şerrinden ve rüyanın kötüsünden sana sığınırız." İster hayra, ister şerre işaret olsun, korkutan rüyalardan sonra umumiyetle şu duâ okunmalı,...
  2. Nazar İçin Okunacak Dua

Nazar İçin Okunacak Dua

nazar için okunacak dua dua nazar için okunacak dualar nazar duası, nedir, nasıl okunmalıdır, nazarlık, nazara karşı okunacak dua için yazımıza buyrun arkadaşlar. ben nazara çok inanırım. babanem nazar dağları bile devirir inan kızım derdi hep. peki naza için hangi dua okunmalıdır ? Nazar için ne okumalı? Hz.Peygamber (s.a.v) bu şekilde söylerdi. Nazar değmemesi için çocuklara...
  3. Vesveseden Korunmak İçin Okunacak Dualar

Vesveseden Korunmak İçin Okunacak Dualar

vesveseden kurtulmak için okunacak dualar, vesveseden kurtulmak için, vesvese için dua Sevgili melekler, zaman zaman hiç istemediğiniz halde başkaları hakkında kötü düşüncelere kapıldığınız ya da lüzumsuz bir şekilde kuruntuya kapılıp olmayacak şüphelere düştüğünüz zamanlar oluyor mu? Mutlaka oluyordur. İşte bunlar tamamen şeytanın verdiği vesveselerdir. Allah hepimizi korusun. Bu gibi...
  4. Yenidoğan Bebekler İçin Okunacak Dua

Yenidoğan Bebekler İçin Okunacak Dua

ağlayan bebek için okunacak dua, bebeğin uyuması için okunacak dua, bebek için okunacak dualar Yeni bebeği olan çiftler iyi bilir ki bebekler doğduktan sonra sık sık ağlar ve uykuları da düzensiz olur. Sürekli ağlayan bebeklerin rahat bir şekil de uyumasını sağlamak için aşağıda ki duaları okuyarak bebeğinizin rahat bir şekil de uyamasını inşALLAH sağlayabilirsiniz. Bu sure temiz bir...
  5. Rüyada istediğimizi görebilirmiyiz?

Rüyada istediğimizi görebilirmiyiz?

Rüyada istediğin kişiyi görmek istersen, bu kişi kim olursa olsun görebilirsin.Rüyada istediği yeri görmek için ne yapılır. İstediğinizi rüyanızda görebilirsiniz, önemli olan niyet, niyet ne ise akıbette de odur. İyi niyet iyi akıbet inşallah, Rüyada istediğiniz her şeyi görmek için ne yapmalıyız? Evet yanlış duymadınız bu mümkün tabi ki yapmanız gereken öncelikle inanmak, istediğiniz her ne...

Sayfayı Paylaş