gebe
  1. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113

GüzeLi Seven Rabbim, İçimi GüzelleştiR

Konu, 'Dua Ayetler Hadis' kısmında AuSSie-AnGeL tarafından paylaşıldı.

güzelleştiren dua içimi rahatlatacak dua GüzeLi Seven Rabbim, İçimi GüzelleştiR [​IMG]
    Güzeli seven Rabbim, benim içimi nurlarınla güzelleştir…
    İçimin güzelliğiyle davranışlarım nurlansın!…
    Gözlerimin bakışında Sen olmalı, kirpiğimin ucundaki damlada Sen parlamalısın!…
    Senin yolunda çalışırken yorulduğum için dinlenmeliyim… rahatım da Senin için olmalı yani…
    Uykumda Seni sayıklamalıyım…
    Yollarım Sana gelmeli hep!
    Dönse dolaşsa yine Seni bulmalı adreslerim!...
    Hayatımdaki her ciddi adımı Senin için atmalı, yine Senin için koşmalıyım, Senin yolunda…

Affetmeyi seven Rabbim, affedilmenin huzurunu yaşattır bana…
    Günahkar kulunun tek tesellisi; Senin huzurunda af dilerken, süzülen gözyaşlarıdır…
    Bunca günahıma rağmen, beni bir nebze rahatlatan; tövbe etmeyi nasip eden Rabbimin, kullarını affetmeyi sevmesidir…
    Senden koparma beni!
    Sensiz bırakma kalbimi…
    Senden uzak kalınca; öyle aciz, öyle çaresizim ki…
    Seninleyken huzurum dorukta; sanki her şey, her güzel şey benim,
    tüm mutluluklar benimle…

Dünyanın tüm çiçeklerini koklasam, Sana dua ederkenki huzuru yine bulamam…
    En güzel sözleri kullansam Senin için, hep Seni söylesem konuştuğumda;
    Seni anlatmaya yine doyamam!...
    Dostlarını sevsem; kalplerinde Sen yaşıyorsun diye…
    Tüm yarattıklarına ibretle baksam; Seni hatırlatıyor diye…
    İçimdeki sevgiye dair ne varsa yapsam; Seni sevmeye yine doyamam!...
    Kulunu affeder misin Rabbim; beni Sana adasam?!...
    Güzeli seven güzel! Sana feda edeceğim güzellikler ver!...

2. su.ay

su.ay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Dünyanın tüm çiçeklerini koklasam, Sana dua ederkenki huzuru yine bulamam
    çok güzeldi. zevkle, heyecanla okudum.emeğine sağlık.

3. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
GüzeLi Seven Rabbim, İçimi GüzelleştiR konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Maden suyu için, güzelleşin!

Maden suyu için, güzelleşin!

Özellikle yemeklerden sonra içilen maden sularının, milyonlarca YTL değerindeki güzellik ve cilt bakımı ürünlerine alternatif olmaya başladığı bildirildi. Uluslararası Tıbbi Hidroklimatoloji Derneği (ISMH) Başkan Yardımcısı ve İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi Tıbbi Ekoloji ve Hidroklimatoloji Ana Bilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Zeki Karagülle, yaptığı açıklamada, maden suyunun şifasını...
  2. Rabbim!...

Rabbim!...

Rabbim!... Geldiğim, geleceğim, eğildiğim, ağladığım, yok olduğum, varlığında var olduğum tek kapı ,tek yol SENSİN… Varlığınla beni var et Dualarımı kabul eyle Tevbelerimi kabul et Pişman olup, tekrar pişmanlıklarını yaşamayacak kullarından eyle beni Kapındır; gideceğim tek kapı Sevgindir; koyacağım kalbime en güzel sevgi… ALLAHım! Kalbimin kapısının kilidi, senin ismin olsun, SENİ SEVİYORUM...
  3. Rabbim (çok güzel bir dua )

Rabbim (çok güzel bir dua )

rabbime dualar Rabbim Seninle dolup taştığım bir gecenin sabahında,sarılıyorum kalemime.. Muhtacız yardımına, Muhtacız sevgine… . . . Rabbim… Sen ; Kan çanağına dönen gözlerimin feri, SANA adanmış bir ömrün nefesisisin.. Adını zikrederken tir tir titreyen bedenim, Geçmişimi , geleceğimi eksiksiz bilenimsin… . . . Rabbim… Sen ; Dilime dua dua düşen “aşk”sın Her defasında açılan kapımız,...
  4. Sesini seven su içsin

Sesini seven su içsin

suyun önemi, suyun faydaları, suyun özellikleri, suyun yaraları, suyun hayatımızdaki önemi, suyun canlılar için önemi Hayat kaynağı su, ses sağlığımızın da vazgeçilmezi. Prof. Dr. Ferhan Öz, ses sağlığını korumak için saat başı bir bardak su içilmesini öneriyor. Su, ses tellerini nemli tutarak, zarar görmesini önlüyor. Ses tellerinin kuruması, aşınmaya neden olduğu için birçok soruna da...

Sayfayı Paylaş