gebe
  1. *Gizemli Kıs*

*Gizemli Kıs* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    265
    Ödül Puanları:
    0

H&M modası

Konu, 'Popüler Markalar Hakkında' kısmında *Gizemli Kıs* tarafından paylaşıldı.

Moda düşkünü bayanlar için hm bayan giyim modelleri tamda modern bayanlar için hazırlanmış meleklerim umarım ilginizi çeker...

2. beklenenbebis

beklenenbebis Forum Okuru

Hm qüzelmiş hm hmda hmhm:D:D

*Gizemli Kıs* bunu beğendi.
  3. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

hırka harikaymış hazır indirim zamanıyken HM mağazalarına bakmak lazım
    teşekkürler canım

4. ebru58

ebru58 Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    33
    Ödül Puanları:
    28
    ÇOk güzeller, burda H&M olmadığından dolayı gidemiyorum, ama Ankaraya gittiğimde gidebiliyorum ancak:)

5. best_dream

best_dream Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    512
    Ödül Puanları:
    0
    Gizemli kıs H&M mi görünce çok sevindi.Tam benim tarzım.İç çamaşırı trikoları şalları etekleri herşeyleri çok güzel.Önceden kocam almanyaya gidince sipariş veriyordum.Allahtan türkiyeyede geldi.Ama hala yurtdışındaki ürünleri daha güzel.ellerine sağlık

6. zuzumm_

zuzumm_ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    197
    Ödül Puanları:
    63
    bunlar çok güzel emeğine sağlık bitanem

H&M modası konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. H-M Bayan Modası

H-M Bayan Modası

Spor ve klasik modellerden oluşan H-M Bayan Modasında hepiniz zevkinize uygun birşeyler bulabileceksiniz meleklerim :tik:
  2. H&M 2010/2011 Sonbahar Kış Modası

H&M 2010/2011 Sonbahar Kış Modası

2010 2011 sonbahar kış modası hm trençkot H&M 2010/2011 Sonbahar-Kış koleksiyonunda kesimler bir başka olmuş. Hem bizim giyebileceğimiz modern tarzda kıyafetler var hem de 1970lerin trendleri var. 1970 modası günümüze ancak bu kadar güzel uyarlanabilir kızlar :) Koleksiyonlarda krem tonları çok fazla kullanılmış. Tür olarak da gömlekler ve elbiseler ağırlıkta :) Kolye ve bileklikler de...
  3. H&M ayakkabıları

H&M ayakkabıları

hm ayakkabı Bu sezonun H&M ayakkabılarını nasıl buldunuz?? Ben genelde beğendim diyebilirim.Özellikle de eski sezonlara göre ayakkabılar daha da bir tarz olmuş.
  4. H&M Yaz Modası (Atık Kumaşlardan)

H&M Yaz Modası (Atık Kumaşlardan)

H&M markası ilgniç bir fikir ile karşımıza çıkıyor bu sefer.Üretimde kullanılan kumaşlardan geriye arta kalanları değerlendirmeye karar vererek,kumaşları atmak yerine onlardan şahane kıyafetler ortaya çıkartıyor.Bu şekilde hem israfı önleyerek hemde bizlere daha fazla ürün sunuyor.Koleksiyonunda beyaz,bej ve somon rengi kullanan H&M harika bir tasarım hazırlamış. Artık kumaşlardan...
  5. H&M Bohemian Deluxe

H&M Bohemian Deluxe

H&M'nin bu koleksiyonunu 17 Mart itibari ile bütün satış noktalarında bulabilirsiniz. Koleksiyonda şıklıktan da öte rahatlık ön planda. Ben çok beğendim... Peki ama siz?

Sayfayı Paylaş