gebe
  1. özlem_23

özlem_23 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    35
    Ödül Puanları:
    0

ha-mil-le-yimmmmmmm ama!

Konu, 'Gebelik' kısmında özlem_23 tarafından paylaşıldı.

biraz önce dr. dan geldim gebelik kesemin çok aşağıda olduğunu söledi böyle bişeyle karşılaşan var mı? acil cevap bekliyorum hamiş meleklerhttp://www.meleklermekani.com/images/smilies/hasta.gif

2. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
    Merhaba canım kese aşagıda oldugu zaman yerinde olmamıs oluyor ve düşük ihtimali oluyor.. Buna önlem olarak ilk 3 ay cok önemlii... 3 ay cok dikkat etmelisin ev işlerini bile yapmamalısınki bebeğin snaa sıkı sıkıya sarılsın canım.. Genelde karşılaşılan bir durum korkma ve doktorunu iyi seç ve doktorun vereceği tavsiyelere dikkat et ... ama dediğim gibi kese yerinde oluşmadıgı zamanlarda sadece düşük tehlikesi oluyor ve genelde dikkat edildiğinde Allahın izni ile bişey olmuyor canım.. benim bildiklerim bunlar .. sakın fazla egilme dogrulma agır bieyler kaldırma yatabildiğin kadar yat ve dinlen... senden güzel haberler bekliyorum sankın canınıda sıkma hersey rabbimden... tekrar hayırlı ugurlu olsun canımcım..

3. özlem_23

özlem_23 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    35
    Ödül Puanları:
    0
    sağol bitanem ama üzgünüm engel oluamıyorum zaten nasıl bir doktor anlamadım son adet tarihimi olmam gereken tarihi hatta adet olmam gereken tarihte pembe kanama olduğu dahil herşeyi anlattım.ultrasona girdim dokto bana kesen rahim ağzına çok yakın dedi.1 hafta sonra yine gel dedi.bana kaç haftalık hamile olduğumu bile söylemedi.kötü birşey mi diye sordum takip edicez dedi.ama birşey dikkatimi çekti.bu durumu yaşayan hamilelerde düşük riski oluyormuş.yatmaları gerekiyormuş(allah hepsine hayırlı doğumlar sağlık evlatlar versin inşallah)bana yatma dinlen demedi ilişkiye girme bile demedi.bu nedek oluyor

4. AuSSie-AnGeL

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
    Canıım için rahat etmediyse farklı bir doktora git.. inanki ben biraz problem li hamilelik geçiiriyorum kaç farklı doktora gittimi ben bile unuttum... içine sinmediyse başka bir yere daha git canım ve ordadanda bir sonuç al... Sana örnek vermek gerekirse benim arkadasımada aynı tanı konmuştu ve öğrendiğinde 5 haftalık hamileydi.. tuvalet ve yemek yemek haricinde 3ay yatmıştı... ve kese azda olsa yukarı gelmişti ve geriye kalan 6 ayınıda kontrollu geçirdi şimdi maşallah nur topu gibi bi oğlu var... canını sıkma sonucta olumlu dusunmelisinki hersey olumlu olsun.. Allaha emanetsin hersey gonlunce olsun..

5. özlem_23

özlem_23 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    35
    Ödül Puanları:
    0
    canım çok sağol moralim şimdi biraz da olsa düzeldi.ama emin olmak da istiyorum doktorum bana kesem aşağıda olduğu halde yat dinlen bile demedi bu ne demek ki

6. özlem_23

özlem_23 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    35
    Ödül Puanları:
    0
    başka fikirleri olan yokmu?sadece ben miyim bu problemi yaşayan niye bana kimse cevap yazmıyor

7. AuSSie-AnGeL

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
    Aslında cok rastlanan bir durum ama demekki sayfada bu durumu yasayan meleklerimiz yok.... ama içini rahatlatmak için farklı bi doktora gitmenide öneririm... Rabbim sağsalim kucagına almayı nasip etsin amin...

8. özlem_23

özlem_23 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    35
    Ödül Puanları:
    0
    amin canım sende inşallah bebeğini sağlıklı bir şekilde kucağına alırsın bütün sorunlu hamilelik yaşayanlaa rabbim kolaylık versin aminnnnnnnn.

9. ^Gri Melek^

^Gri Melek^ Hamiş Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    201
    Ödül Puanları:
    63
    INSALLAH doktor hata yapmistir bebegin olmasi gerektigi yerde sana kavusucagi gunu tamamliyodur:)

Kese asagida oldugu zaman genelde bos gebelik oldugunu duymustum eger bu ihtimal yoksa ilk uc ay yatakta gecmesi daha sonrada erken dogum riski oldugu icin agir kaldirma, stres, fazla yurume, c**nsellik gibi olaylara sinir koymak zorundasin...Iyi bir doktor ve sabirli bi anne olursa bebek saglikli bi sekilde dogabiliyo..

10. özlem_23

özlem_23 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    35
    Ödül Puanları:
    0
    boş gebelikmiiiiiiiiiiiiii oda neeeeeeeeeeeeeeeee

11. özlem_23

özlem_23 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    35
    Ödül Puanları:
    0
    boş gebelik değiildir inşallah canım yazdıkların için çok teşekkür ederimbu arada dün akşam psikolojik olarak çok kötüydüm.senin profilinin altında ben iyiyim ters giden bir şey yok yazıyorya beni yatana kadar güldürdü.çok süper bişi kızmadın demi
    kızma ne oluuuuuuuuur

12. ^Gri Melek^

^Gri Melek^ Hamiş Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    201
    Ödül Puanları:
    63
    Kizmadim tabikii hahaha Gulerek uyumana sevindim benide cok guldurmustu bu yazi vaktinde:)

özlem_23 bunu beğendi.
  13. ayperi

ayperi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    35
    Ödül Puanları:
    0
    heracım sana yardımcı olabılmeyı cok ısterdeım fakat benım kı farklıydı.bende de gecen sene düzensiz keseymıs,dr lar hıc bısey yapmadı 9 hafta olana kadar saf saf bekledım ve bır gun lekelenmem oldu sonuc bebek gelısememıs,kurtaj oldum.canım once hayırlısını dıle allahtan.gebelıkte bırcok problemler olabılıyo ve dr lar bı aydınlatma yapmıyorlar bu konuda sana hak verıyorum.ınsallh bebegın sana tutunur.

14. özlem_23

özlem_23 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    35
    Ödül Puanları:
    0
    teşekkür ederim canım sana bişey sorcam umarım cevaplarsın.kesem düzensizmiş diyorsunya bu 9 hafta boyunca ağrı veya benzeri birşey yaşadınmı.ilaç falan yazdımı doktorun?

15. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113
    Hera canım geçmiş olsun Allah emeğini boşa çıkarmasın canım

ha-mil-le-yimmmmmmm ama! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Filimlerdede hata olur dimi ama:)))

Filimlerdede hata olur dimi ama:)))

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. hayız

hayız

Hayız olduğunu görmek günah bir iş yapmaya, Erkeğin hayız olduğunu görmesi yalan söylemesine, oruç ve namazdaki noksanlığına; kadının hayız olup gusletmesi tövbe etmesine, üzüntü ve kederden kurtulmasına, Eşinin hayız olduğunu gören erkeğin arzu ve istekklerinin bir süre gerçekleşmemesine, işlerinin durgun olmasına, Ay halinden kesilen yaşlının yahut hısır kadının hayız olduğunu görmesi hamile...
  3. Sezen Aksu - Le Le Le

Sezen Aksu - Le Le Le

Gözümün içine baka baka oynaşıyor ellerle Cehennemde yanarsın sen bu dudu dillerle Kanından mı sütünden mi sülalenden mi bilmem Yarışırsın çapkınlıkta deli ellerle Kanından mı sütünden mi sülalenden mi bilmem Yarışırsın çapkınlıkta deli ellerle Nerelere gideyim, nasıl edeyim Sen aklımı tut yarabbi Nerelere gideyim, nasıl edeyim Sen aklımı tut yarabbi Le le le le le le le le laaa... Le le le...
  4. Le Chance

Le Chance

0212 244 21 61 Yer : Beyoğlu Adres : Firuzağa mah. Cezayir Sokak No: 10 Galatasaray-Beyoğlu Ücret : TL Kredi Kartı : Geçmiyor Park : VAR Web : index Fransız Sokağı`ndaki Le Chance, Fransanın sokakla iç içe ve şehrin hareketliliği ve yaşam akışına ayak uydurmuş olan Bistro kültürüne uyumluluk içinde tasarlanmıştır. Dekoratif olarak canlı, sıcaklığı...
  5. ha-mi-le-yiiiiiiiiimmmmmmmm.........

ha-mi-le-yiiiiiiiiimmmmmmmm.........

aşılamayla hamile kalanlar aşılamayla gebelik hamile kalanların belirtileri arkadaslar hemde ıkız olma olasılıgı varmıssss yaaa cok mutluyuum yarın tekmı cıftmı onu ogrenecez insallah.....ASILAMAYLA HAMILE KALDIM.....

Sayfayı Paylaş