gebe
  1. Tuana3

Tuana3 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

hadi bakalim bunuda bilin

Konu, 'Zeka Soruları' kısmında Tuana3 tarafından paylaşıldı.

adamin biri bi dairede 20.katta oturuyormus nezaman yalniz olsa asonserle 15. kata kadar cikip geri kalan 5 kati merdivenle cikiyormus neden??? ama bunu sadece yalniz olunca yapiyormus yani yaninda biri olunca 20.kata kadar cikiyormus neden sizce hadi bilin bakalim????

2. elisabetta

elisabetta Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
  3. Tuana3

Tuana3 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    neden iste düsünün biraz

4. gül&naz

gül&naz Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    ben bildim ben bildim :D cvp Adamin boyu asansörün 15.katin tusuna kadar yetisiyormus 15ten sonrasini yürümek zorunda kaliyormus :D BUMU KIZ TUANA BILDIM MI :D

5. sevil-78

sevil-78 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    20 kadar saymayı mı bilmiyormuş....

6. Misafir

Misafir Forum Okuru

Ben de burda ki cevaplara katılıyorum :D Bilenede rep veriyorum :D Bilenler bana pm atıp replerini alsın :D Tam 1,500 rep verecem :D

7. Ariza

Ariza Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    85
    Ödül Puanları:
    0
    biliom ulen ben bunu :D boyu kisa napsin garibim boyu 15kata cikan dügmeye yetisiyor ama bi fikrim var asansöre kücük bi sandelye gibi birsey koysun ve yorulmasin :D

8. Tuana3

Tuana3 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaslar evet bildiniz adamin boyu sadece 15. katin dügmesine kadar yetisiyormus yani ilk bilen Gül&Naz oldu tebrikler canim benim

9. Tuana3

Tuana3 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ariza cim sende bildin sanada tebrikler

hadi bakalim bunuda bilin konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bilin bakalım

Bilin bakalım

Bir limandaki su düzeyi gündüzleri her saatte 1 cm yükselmektedir.Bu limanda demir atmış bir deniz motorunun ön tarafında motorun ismi ve bir gül işareti vardır. Sabah saat 10:00 itibariyle motor ile denizin kesiştiği noktanın 5 cm yukarısında olan gül işareti saat kaçta su ile temas edecektir??
  2. bilin bakalım..........

bilin bakalım..........

aşşağıdaki resimde kaç tane kadın var????
  3. bil bakalım

bil bakalım

cevaplarını sonra vereceğimm 1) iki sekiz onaltı, on altının yarısı beş eder doğrumu yanlışmı ? :D :D :D 2) . Bazı aylar 30, bazıları 31 çeker; kaç ayda 28 gün vardır? 3) Bir kosuya katiliyorsun, ikinci adami solluyorsun. Hangi siralamada yer alirsin? 4) Sonuncuyu sollarsan hangi siralamaya çikarsin ? 5)1000 al 40 ekle 1000 daha ekle 30 ekle 1000 daha Arti 20 Arti 1000 Ve arti...
  4. hadi bilin!

hadi bilin!

1.5 maymun 5 muzu 5 dakikada yerse 100 maymun 100 muzu kaç dakikada yer? 2. A) Bir zürafayı bir buzdolabına nasıl sığdırırsınız? B) Bir fil i buzdolabına nasıl sığdırırsınız? C)Ormanda tüm hayvanların mutlaka katılması gereken büyük toplantıya bir hayvan katılmamış,hangi hayvan? Ç)timsahlarla dolu bir nehirden yüzerek karşıya geçmek zorundasınız, nasıl geçersiniz? 3.Bir ayakkabı mağazasına...
  5. hadi bakalim..

hadi bakalim..

ayakta büyüyen sey nedir???? iyi düsünün bi bir bitkii ha one göre cevap yazin arkadaslar

Sayfayı Paylaş