gebe
  1. mehmu08

mehmu08 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

hadi herkes doğum hikayesini yazsın.

Konu, 'Doğum ve Doğum Çeşitleri' kısmında mehmu08 tarafından paylaşıldı.

benim ki çok komik oldu yaa:) son ana kadar evde bekleyince hastanede geceliğimi giymeye bile fırsatım olmadı.Allah tan üstümdeki kıyatim uzundu da durumu kurtardım:piha:

hadi herkes doğum hikayesini yazsın. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. herkes kendi aşk hikayesini yazsın  :D

herkes kendi aşk hikayesini yazsın :D

herkes buraya kendi aşk hikayesini yazsın okumak daha cazip gelir :D
  2. herkes en büyük hayalini yazsın hadi bakalım paylaşımları bekliyorum

herkes en büyük hayalini yazsın hadi bakalım paylaşımları bekliyorum

arkadaşlar en büyük hayaliniz nedir hepinizden bekliyorum mesajsız bırakmayın melekcikler benim en büyük hayalim ilerde hız yarışcısı ve kungfu zen ustası olmak :)
  3. herkese farklı sonuç...hadi kahkaya (=

herkese farklı sonuç...hadi kahkaya (=

İlginç bir testle karşınızdayım.Aşağıda gerekli yerleri doldurup hep birlikte gülüp eğleneceğiz Önce doğduğunuz AYI arayın, sonra GÜNÜ ve enson olarak da İSMİNİZİN İLK HARFİNİ bulun Karşısında bulunan cümleyi buraya yazın . (ama sırayla yazın) Hep birlikte gülelim..:D Ocak--- Ben İngilizce öğretmenimle Şubat---Ben bir kaç kızla/erkekle Mart---Ben matematik ögretmenimle Nisan---En iyi...
  4. 2010 haziran annelerinin doğum hikayeleri

2010 haziran annelerinin doğum hikayeleri

normal doğum hikayeleri doğum hikayeleri sezeryan sezeryan 2010 kızlar şaka maka 10 haftalık 20 haftalık derken hepimiz gün saymaya başladık hatta doğum haberlerimiz geliyor yavaş yavaş... şimdiye kadar hikayeleri okuyup okuyup ağladık şimdi sıra bizde,biz yazalım okuyanlar ağlasın:humble:
  5. Doğum hikayemi merak edenler...

Doğum hikayemi merak edenler...

Merhaba arkadaşlar. Bazılarınız beni tanır. Geçen yıl bu zamanlar ne çok üzüldüğümü, telaş yaptığımı da... pko dan muzdariptim. Şükürler olsun Allahıma buna rağmen bazı arkadaşlarım gibi meleğime kavuştum, güzeller güzeli kızıma... Alkım'ımıma... 39+4 te yani 9 ay+8 günde bebeğim geldi. Normal doğum istiyordum fakat son anda sezeryane dönüldü. İki doğum şeklini birden yaşadığım için zor oldu....

Sayfayı Paylaş