gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Hadise "Tavsiye" Albümü "Nerdesin Aşkım" Şarkısının Sözleri 2014

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

hadise nerdesin aşkım, hadise son albümü, hadise 2014
    Pop müziğin sevilen ismi Hadise 2014 albümüyle beğeni toplamaya devam ediyor. "Tavsiye" adlı albümünün en sevilen parçalarından "Nerdesin Aşkım" şarkısının sözlerini sizlerle paylaşıyoruz...

hadise.jpg

Bu gece geliyosun! Mazeretin yok!
    Marşla yürüyorsun! Bahanen çok.
    Bana yine baldan tatlı geliyosun
    Aşkı veriyorsun of!

O güzel gözlerini, doktora götürüyosun,
    Yakınını göremiyosun, niye beni kesemiyosun,
    Ay aman! Zillerimi çalıp nereye kaçıyosun,
    Körebe mi oynuyosun, dolaba mı saklıyosun.

Nerdesin aşkım? Burdayım aşkım
    Nerdesin aşkım? Burdayım aşkım
    Kara kara gecelere perde çekiyosun
    Aşka geliyorum of!

Çikolata verdim karnın tok,
    Aşk büyüsü mü bu zehirli ok,
    Bana yine baldan tatlı geliyorsun,
    Aşkı veriyorsun oh!

Son düzenleme: 5 Ağustos 2014
Hadise "Tavsiye" Albümü "Nerdesin Aşkım" Şarkısının Sözleri 2014 konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hadise "Tavsiye" Albümü "Çok Yaşa" Şarkısının Sözleri 2014

Hadise "Tavsiye" Albümü "Çok Yaşa" Şarkısının Sözleri 2014

hadise çok yaşa, hadise tavsiye albümü, hadise 2014 Hadise'nin yeni açıkan albümü "Tavsiye"den sevilerek dinlenen bir parça olan "Çok Yaşa"nın sözlerini siz müzikseverlerin beğenisine sunuyoruz.... Cümlelerle anlatmak Kolay değil, kolay değil Girip kalbimden baksan İçim sana uzay gelir Sorgularsan çok fazla Merak tabi hasar verir Yarın var mı garanti yok Şu...
  2. Hadise "Tavsiye" Albümü "Yolumun Işığı" Şarkısının Sözleri 2014

Hadise "Tavsiye" Albümü "Yolumun Işığı" Şarkısının Sözleri 2014

hadise yolumun ışığı, hadise tavsiye albümü, hadise 2014 9 yeni şarkı ve 2 remixten oluşan pop müziğin gözde sesi Hadise'nin "Tavsiye"adlı albümünden "Yolumun Işığı" şarkısının sözlerini bu sayfamızdan sizlerle paylaşıyoruz... Güneş doğsun Denizde dalgalar dursun Zihnim ıssız Gözlerim yaşsız olsun Gel yolumun ışığı Gel güneşin sıcağı Gel en beklediğim Görsün...
  3. Hadise "Tavsiye" Albümü "Yaz Günü" Şarkısının Sözleri 2014

Hadise "Tavsiye" Albümü "Yaz Günü" Şarkısının Sözleri 2014

hadise yaz günü şarkısı, hadise 2014, hadise tavsiye albümü Hadise'nin bu yıl çıkan yeni albümü "Tavsiye"de 11 şarkı bulunuyor. Kardeşi Hülya Açıkgöz prodüktörlüğünde ve Pasaj müzik etiketi ile çıkan Hadise'nin yeni albümünden "Yaz Günü" şarkısının sözlerini sizlerle paylaşıyoruz... Kapımı çal hadi kapımı çal Hazır ettim ben beni Geçir kendimden Hadi hadi nefesim ol...
  4. Hadise "Tavsiye" Albümü "Tokat" Şarkısının Sözleri 2014

Hadise "Tavsiye" Albümü "Tokat" Şarkısının Sözleri 2014

hadise tokat şarkısının sözleri, hadise 2014, hadise tavsiye albümü Sevgili melekler, yeni albümü Tavsiye ile zirveye oynayan pop müziğin güüçlü sesi Hadise'nin çıkış parçası "Nerdesin Aşkım"dı. Albümün bir diğer beğenilen parçası ise "Tokat". İşte "Tokat" parçasının sözleri... Ayrılırken kötü şeyler oluyor Ama hiçbiri şimdi aklıma gelmiyor Bir gün...
  5. Hadise "Tavsiye" Albümü "İstisna" Şarkısının Sözleri 2014

Hadise "Tavsiye" Albümü "İstisna" Şarkısının Sözleri 2014

hadise istisna şarkısı, hadise 2014, hadise tavsiye albümü istisna şarkısı Sevgili melekler, Hadise'nin yeni çıkardığı son albümü "Tavsiye"den "İstisna" şarkısının sözlerini sizlerle paylaşıyoruz... Benim iki kalbim var Biri senin gördüğün Biri tarihe gömdüğüm Benim iki kalbim var Biri senin gördüğün Biri hala kördüğüm Asla asla demem ama Konu sen olunca istisna...

Sayfayı Paylaş