gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Hadise "Tavsiye" Albümü "Tokat" Şarkısının Sözleri 2014

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

hadise tokat şarkısının sözleri, hadise 2014, hadise tavsiye albümü

Sevgili melekler, yeni albümü Tavsiye ile zirveye oynayan pop müziğin güüçlü sesi Hadise'nin çıkış parçası "Nerdesin Aşkım"dı. Albümün bir diğer beğenilen parçası ise "Tokat". İşte "Tokat" parçasının sözleri...

hadise-4.jpg

Ayrılırken kötü şeyler oluyor
    Ama hiçbiri şimdi aklıma gelmiyor
    Bir gün dönünce hayat geri sarmıyor
    O gün savrulan laflara dilim varmıyor

Aşksa bana hesap soruyor
    Saati kurup kurup duruyor
    Amman amman
    Bela niye hep beni buluyor
    Bana dönüp üstüme salıyor
    Bugün giydiğim hiçbir şey
    Neden yakışmıyor

Kalbime yasaklar koysam
    Kendime tokatlar atsam
    Karanlık bana özel çöküyor
    Bi ben miyim ya da var mı baskası daaa

Kalbime yasaklar koysam
    Kendime tokatlar atsam
    Yalnızlık daha da büyüyo
    Bi ben miyim ya da var mı baskası daaa

Beynimde her gün milyon hücre ölüyor
    Yerlerini resimlerin süslüyor
    Sevseler sana ölseler
    Gönül söz dinlemiyor
    Her gece çitlerimden aynı kuzu atlıyor

Hadise "Tavsiye" Albümü "Tokat" Şarkısının Sözleri 2014 konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hadise "Tavsiye" Albümü "Nerdesin Aşkım" Şarkısının Sözleri 2014

Hadise "Tavsiye" Albümü "Nerdesin Aşkım" Şarkısının Sözleri 2014

hadise nerdesin aşkım, hadise son albümü, hadise 2014 Pop müziğin sevilen ismi Hadise 2014 albümüyle beğeni toplamaya devam ediyor. "Tavsiye" adlı albümünün en sevilen parçalarından "Nerdesin Aşkım" şarkısının sözlerini sizlerle paylaşıyoruz... Bu gece geliyosun! Mazeretin yok! Marşla yürüyorsun! Bahanen çok. Bana yine baldan tatlı geliyosun Aşkı veriyorsun of! O...
  2. Hadise "Tavsiye" Albümü "Çok Yaşa" Şarkısının Sözleri 2014

Hadise "Tavsiye" Albümü "Çok Yaşa" Şarkısının Sözleri 2014

hadise çok yaşa, hadise tavsiye albümü, hadise 2014 Hadise'nin yeni açıkan albümü "Tavsiye"den sevilerek dinlenen bir parça olan "Çok Yaşa"nın sözlerini siz müzikseverlerin beğenisine sunuyoruz.... Cümlelerle anlatmak Kolay değil, kolay değil Girip kalbimden baksan İçim sana uzay gelir Sorgularsan çok fazla Merak tabi hasar verir Yarın var mı garanti yok Şu...
  3. Hadise "Tavsiye" Albümü "Yolumun Işığı" Şarkısının Sözleri 2014

Hadise "Tavsiye" Albümü "Yolumun Işığı" Şarkısının Sözleri 2014

hadise yolumun ışığı, hadise tavsiye albümü, hadise 2014 9 yeni şarkı ve 2 remixten oluşan pop müziğin gözde sesi Hadise'nin "Tavsiye"adlı albümünden "Yolumun Işığı" şarkısının sözlerini bu sayfamızdan sizlerle paylaşıyoruz... Güneş doğsun Denizde dalgalar dursun Zihnim ıssız Gözlerim yaşsız olsun Gel yolumun ışığı Gel güneşin sıcağı Gel en beklediğim Görsün...
  4. Hadise "Tavsiye" Albümü "Yaz Günü" Şarkısının Sözleri 2014

Hadise "Tavsiye" Albümü "Yaz Günü" Şarkısının Sözleri 2014

hadise yaz günü şarkısı, hadise 2014, hadise tavsiye albümü Hadise'nin bu yıl çıkan yeni albümü "Tavsiye"de 11 şarkı bulunuyor. Kardeşi Hülya Açıkgöz prodüktörlüğünde ve Pasaj müzik etiketi ile çıkan Hadise'nin yeni albümünden "Yaz Günü" şarkısının sözlerini sizlerle paylaşıyoruz... Kapımı çal hadi kapımı çal Hazır ettim ben beni Geçir kendimden Hadi hadi nefesim ol...
  5. Hadise "Tavsiye" Albümü "İstisna" Şarkısının Sözleri 2014

Hadise "Tavsiye" Albümü "İstisna" Şarkısının Sözleri 2014

hadise istisna şarkısı, hadise 2014, hadise tavsiye albümü istisna şarkısı Sevgili melekler, Hadise'nin yeni çıkardığı son albümü "Tavsiye"den "İstisna" şarkısının sözlerini sizlerle paylaşıyoruz... Benim iki kalbim var Biri senin gördüğün Biri tarihe gömdüğüm Benim iki kalbim var Biri senin gördüğün Biri hala kördüğüm Asla asla demem ama Konu sen olunca istisna...

Sayfayı Paylaş