gebe
  1. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113

Hafif örneği değerlendirmek

Konu, 'Havlu Kenari Örnekleri - Modelleri' kısmında ßeLeN tarafından paylaşıldı.

hafif iğne oyaları hafif havlu kenarı örnekleri iğne oyası modelleri oyası örnekleri Havlu kenarı örnekleri Zaman zaman hafif örmekler örmüş bulunuruz ve nasıl degerlendirecegimizi düşünürüz . Benim iki adet ördüğüm hafif kıyı dantelini nasıl agır bir hale getirdiğimden bahsetmek istiyorum size hamarat melekler..( ayyhh birden kendimi bişe sandım :D)

İlk Örneğimiz ;

bu kıyı danteline iki uzun baş örüp havlunun dört bir kenarına dikip kurdela ile süsledim gayet basit .

İkinci Örneğimiz;

Yine aynı şekilde dört bir kenarı örüp havluya diktim sonrasında aynı örnekten köşe uydurdum yada farklı motifli örneklerde kullanılabilir.( dört bir köşesine birer tane motif dikerseniz uyumuda yakalamış olursunuz kurdela ile süslemeyi unutmadan tabi )

2. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    Sarı olan örnekten şu anda pembesini örüyorum bitmek üzeri son rütuşları kaldı biter bitmez sizlerle paylaşacağım. Örnekte verdiğim gibi köşe kısmına farklı bir motif kullanark yaptım.

3. suCre

suCre Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    135
    Ödül Puanları:
    63
    Çok güzeller cnm ellerine emeğine sağlık tşkler balımmm...

4. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113

Tşk ederim canım değerlendirmek amaçlı yazdım işte ..

Hafif örneği değerlendirmek konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. çok hafif mücver

çok hafif mücver

ben bu mücveri çok sık neredeyse her sıkıştığımda yapıyorum.sizlerlede paylaşmak istedim. fırında mücver malzemeler: 4 adet kabak 4yumurta 2 bardak un(su bardağı) 1 paket kabartma tozu 1 bardak sıvı yağ(su bardağı) 1/2 demet dereotu tuz, karabiber ,pul biber yapılışı: kabak rendelenir ,başka bir kaptayumurta tuz ile çırpılır.,bütün malzemeler karıştırılır,yağlanmış tepsiye dökülür.180...
  2. nasırı hafife almayın

nasırı hafife almayın

Ayaklarında yapısal bozukluğu olanların nasır oluşumuna yol açacak etkenlere karşı daha dikkatli olmaları gerekiyor. Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi Dermatoloji Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Hamdi Memişoğlu, ayak hastalıkları arasında ilk sırada yer alan nasıra karşı makasla kesme gibi bilinçsizce yapılan uygulamaların, sorunu daha da kronik hale getirebileceğini bildirdi....
  3. elindeki boncukları değerlendirmek isteyenlere

elindeki boncukları değerlendirmek isteyenlere

boncukları değerlendirme boncuk değerlendirme eski boncukları eski takıları ince deri ipi kullanılarak yapılmış bir takı modelidir.Yapılış aşamasında boncuklar arasında düğümleme işlemi yapılarak kolye modeli ortaya çıkmıştır.Düğümleme tekniği ile elimizdeki boncuklarımızı da bu şekilde değerlendirmiş oluruz...nasıl melişlerim hoş dimi..
  4. Borsaya para yatırıp değerlendirmek harammıdır?

Borsaya para yatırıp değerlendirmek harammıdır?

Borsalar, hisse senetlerinin alım satımlarının yapıldığı yerlerdir. Bu yolla, şirketler hisselerinin bir kısmını satarak karşılıksız yeni finansman ihtiyacı sağlamakta, hisse senedi satın alanlar da atıl fonlarını bir şirkete ortak olarak değerlendirme imkanı bulmaktadırlar. Sual: Borsaya girmek, alım satım, yatırım yapmak caiz mi? CEVAP Caizdir. Hisse senedi almak, bir şirkete ortak olmak...
  5. Borsada parayı değerlendirmek harammı?

Borsada parayı değerlendirmek harammı?

Caizdir. Hisse senedi almak, bir şirkete ortak olmak demektir; fakat kumar oynar gibi, sürekli bununla meşgul olmamalıdır. Borsa yüzünden evini barkını satan, hatta intihar edenler bile olmuştur. Borsa ve at yarışları Borsalar, hisse senetlerinin alım satımlarının yapıldığı yerlerdir. Bu yolla, şirketler hisselerinin bir kısmını satarak karşılıksız yeni finansman ihtiyacı sağlamakta, hisse...

Sayfayı Paylaş