gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Hafıza Kaybı Nasıl Meydana Gelir?

Konu, 'Psikiyatri' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

hafıza nasıl kaybedilir kalp krizi sonrası hafıza kaybı Hafıza kaybı da menopoz belirtilerinden biridir. Eskiden okuduklarımın hemen hepsi aklımda kalırdı; artık bir sayfayı birkaç kez okumak zorunda kalıyorum. Özellikle de, araştırma amacıyla okurken bir türlü dikkatimi okuduğum şeye veremiyorum. İncelediğim bir metni tam olarak anlamak için üst üste birkaç kez okumak zorunda kalıyorum.

Hayatınızı seminer vererek kazanıyorsanız, bu durum tam bir felaket olarak nitelendirilebilir. Her seminerin kendine özgü hedefleri ve konu akışı vardır. Kalabalık bir insan grubu önünde konuşurken birden her şeyin aklınızdan silindiğini düşünebiliyor musunuz? insanların çoğu toplum içinde konuşmaktan en az ölümden korktukları kadar korkarlar. Bir konuda görüş belirtirken birden her şeyi unuttuğunuzda ne kadar utanacağınızı anlatamam. Neyse ki, bu çok sık başıma gelmiyor.

Dürüst olup, olanları kabul etmenin yararına inanıyorum. Şükürler olsun, artık fazla sorun yaşadığımı söyleyemem. Ama yine de, yaptığım konuşmanın qzetini elimin altında bulundururum.

Kaynak: DonusumSokagi

Hafıza Kaybı Nasıl Meydana Gelir? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. hafıza kaybı(amnezi) nedir

hafıza kaybı(amnezi) nedir

geçici hafıza kaybı ani hafıza kaybının nedenleri geçici kaybının nedenleri kaybı belirtileri sebepleri Amnezi nedir? Amnezi hafıza kaybıdır. Ancak unutkanlık gibi değilidir. Amnezi olduğu zaman, belirli bir zaman dilimine ait hiç bir şeyi hatırlayamazsınız. Fakat geçmişi tamamen de unutmazsınız. Amnezinin iki ana çeşidi • Retrograd amnezi. Bir olaydan önceki hafıza kaybı. Örneğin,...
  2. Unutkanlık Nasıl Meydana Gelir?

Unutkanlık Nasıl Meydana Gelir?

''The Brain Book'' adlı ünlü kitapta bir gram beynin bütün dünyadaki telekomünikasyon sistemlerinden daha fazla hücreler arası bağlantı içerdiği ortaya çıktı. Beyindeki hücreler arası enerji transferinin bozulması, hücrelerin bilgileri kaydetme, tekrar geri çağırabilme, bilgileri depolayabilme özelliklerinin bozulmasını unutkanlık olarak tanımlayabiliriz. En önemli konu unutkanlığın hangi...
  3. bebekler nasıl meydana gelir? ;)

bebekler nasıl meydana gelir? ;)

bebekler nasıl meydana gelir? ;)
  4. geçici hafıza kaybı

geçici hafıza kaybı

ben dün gece birden aylar önce gördügüm rüyaları hatırlamaya başladım bu hayataki yaşadıklarımı unutum
  5. Diyabet (şeker) Nedir ? Nasıl Meydana Gelir ?

Diyabet (şeker) Nedir ? Nasıl Meydana Gelir ?

diyabet nedir,diyabet nasıl meydana gelir,diyabet hastalığı tedavisi,diyabet çeşitleri,diyabet sıklığı ne kadardır,kaç tip diyabet vardır,şeker hastalığının nedenleri,şeker hastalığı neden olur, şeker hastalığı genetik mi, Genelde diyabet hastalarına şeker, tatlı ve çikolatanın yenmemesi tavsiye edilir. Uzmanlara göre diyabet hastalığı sadece şekerden kaynaklanmaz aslında kilolu insanlar...

Sayfayı Paylaş