gebe
  1. Monera

Monera Forum Okuru

Hakan Altun - Aklın Bende Kalmasın 2008

Konu, 'Yerli Albüm Tanıtımları' kısmında Monera tarafından paylaşıldı.

O’nun şarkılarıyla yaşadık tüm aşklarımızı, tüm ayrılıkları… O aşk adamı oldu dillerde… O aşk şarkılarının vazgeçilmezi oldu gönlümüzde… Hakan Altun’ dan, yepyeni bir albüm ‘Aklın Bende Kalmasın’

Uzun bir aradan sonra çıkan ‘Aklın Bende Kalmasın’ albümü sanatçının 7. albümü… Albümde ‘Aklın Bende Kalmasın’,’İstanbul Olmaz Olsun’, ‘Aranan Kan Bulunmuştur’, ‘İçelim Gönlüm’, ‘Şehri Terk Ediyorum’, ‘Diyelim ki’’Haberi olsun’ gibi birbirinden iddaalı şarkılar yer alıyor.13 şarkıdan oluşan albümde ‘Arızalı’ isimli bir Serdar Ortaç şarkısı bulunmakta. Sanatçının diğer albümlerinde olduğu gibi şarkıların genelinde kendi imzası bulunuyor..

‘Aklın Bende Kalmasın’ albümünün bir diğer özelliği de, ‘Aranan Kan Bulunmuştur’ isimli şarkının sözlerinin sanatçının babası Hasan Altun’ la beraber yazmış olmaları. Albüm Stüdyo Maestro da, Hakan Altun müzik yönetmenliğinde, Sezgin Gezgin ve Aydın Kara aranjörlüğünde hazırlandı.

Albüm 11.02.2008 tarihinde Türkiye ve Avrupa’da bulunan müzik marketlerde yerini alacaktır.

Diyelim ki
    İstanbul Olmaz Olsun
    Arızalı
    Sen Sen Diye
    Aklın Bende Kalmasın
    İçelim Gönlüm
    Haberi Olsun
    Fesat
    Şehri Terk Ediyorum
    Evlilik Olsun
    Burda Olsaydın
    Aranan Kan Bulunmuştur
    Yine Sabah Oluyor

Hakan Altun - Aklın Bende Kalmasın 2008 konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hakan Altun

Hakan Altun

1972 yılında İstanbul da doğan ve aslen Siirtli olan Hafız Zeki Altun’un torunu Hakan Altun ilk okulu bitirdikten sonra İstanbul Teknik Üniversitesi Türk Musikisi Devlet konservatuarına girdi. Dedesinin Türk Musikisine olan ilgisi onuda bu yöne hızla çekiyordu. Orta lise ve yüksek öğrenimini de aynı okulda tamamladı . İTÜ Sosyal bilimler dalında Master yaptı. 1994 de Edirne Türk Devlet Müziği...
  2. Hakan Altun - Hani Benim Olacaktın

Hakan Altun - Hani Benim Olacaktın

Güvenmiştim, inanmıştım, o güzel sözlerine Yanılmışım, aldanmışım, ağlıyorum halime Sende bir gün seversen, Allah'ından bulasın Sen benim aşkımı, sen duygularımı, çalan bir yalancısın Hani sen benimdin, hani gözbebegimdin Hani en çok beni sevmiştin Hani ben canındım, ekmiğin aşındım Nerde sözlerin yalancı
  3. Hakan Altun - Ah Be Anacağım

Hakan Altun - Ah Be Anacağım

Mahalleden bir gacıya Tarız oldum yanmışım Anam bu iş olmaz diyor Şaşırmışım kalmışım Ateş yandı sönmüyor ki Çıra gibi yanmışım Kara sevda söz dinlemez Ben bu aşka dalmışım Ah be anacığım eh be anacığım Ben bu gacıya yanmışım As be anacığım sus be anacığım Ben bu gacıyı alacağım x 2 Mahallenin efendisi Namı değer biriyim Façam düzgün dile destan Her halimden belliyim Sevdim anam çok mu...
  4. Hakan Altun Duy Beni şarkı sözü

Hakan Altun Duy Beni şarkı sözü

Hakan Altun Duy Beni şarkı sözü de paylaşırsanız size zahmet olmasa tabi çok iyi olur kızlaR.
  5. Hakan Altun Duy Beni Şarkısının Sözleri

Hakan Altun Duy Beni Şarkısının Sözleri

Hakan Altun Duy Beni şarkı sözü Hakan Altun Duy Beni şarkı sözleri Hakan Altun Duy Beni şarkısı sözü Pop-fantezi dünyasının sevilen ismi Hakan Altun'un seslendirdiği Var mısın Yok musun şarkısının sözlerini sizlerle paylaşıyoruz melekler :) Olmadı olmuyor senden sonrası Çok kan kaybediyor gönül yarası Her gece artıyor aşk sancıları Aşkı harcıyoruz farkında mısın Duy...

Sayfayı Paylaş